Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood Smile ile Mükemmel Gülümsemeye Kavuşun!

Hollywood smile, kişinin yüz hatlarına en uygun mükemmel gülüşe sahip olmasını sağlayan estetik gülüş tasarımıdır. Hollywood smile ya da Hollywood gülüşü ile dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel uyumun yakalanması hedeflenir.

Hollywood yıldızlarının gülümsemelerine özeniyor ve daha etkileyici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız Hollywood smile işlemi tam size göre olacaktır. Hollywood smile işlemi için diş ve diş etlerinin görünümü büyük önem taşır. Kadınlar kadar erkekler de Hollywood smile işleminden faydalanabilir. Hollywood smile nedir, Hollywood smile işlemi nasıl yapılır merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Hollywood Yıldızları Gibi Gülümsemek Artık İmkansız Değil!

Hollywood gülüşü, günümüzde oldukça moda haline gelmiş estetik gülüş tasarımı çeşitlerinden biridir. Hollywood smile estetiği ile Hollywood yıldızlarının kendine güvenen ve çekici görünen gülümsemelerine siz de sahip olabilirsiniz. Doğal bir beyazlık, mükemmel görünümlü ve sağlıklı dişler Hollywood smile işleminin hedefleridir. Cilt rengi, diş eti pozisyonu, ön dişlerin renk ve boyutu, üst dişlerin alt dudak ile uyumu Hollywood Smile için önemli faktörlerdir.

Hollywood smile işleminde üst ortada yer alan dişlerin diğer dişlere göre daha önde ve belirgin olması hedeflenir. Ayrıca görünen herhangi bir dolgu olmamasına özen gösterilir. Hollywood smile işlemi ile dudakların simetrik bir şekilde açılması ve dudak genişliğinin yüz genişliğinin minimum yarısı kadar olması amaçlanır.

Hollywood gülüşü ile çok daha güzel ve estetik bir gülüşe sahip olabilirsiniz. Hollywood smile estetiği simetrik ve beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Bu işlem sonucunda diş ve diş etlerinizde daha sağlıklı bir görünüm elde edersiniz. Hollywood smile ile doğru bir ağız kapanışı elde edilerek yarım ay ya da ay şeklinde bir gülümseme hattı oluşturulur. Bu gülüş tasarımı kişinin daha genç ve enerjik görünmesine katkı sağlar.

[widget-87]

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Hollywood smile işlemi birkaç farklı aşamadan oluşur. Tedaviye başlamadan önce diş hekiminiz yapacağı muayene ile estetik bir gülüş için sizin için yapılması gerekenleri belirler. Öncelikle varsa diş çürükleriniz ya da diş eti rahatsızlıklarınızın tedavi edilmesi gerekir. Sonrasında simetri bozuklukları düzeltilir. Eksik diş probleminiz varsa implant tedavisi uygulanır. Böylece eksik diş görünümü ortadan kalkar. Yapılan işlemler herhangi bir acıya ya da ağrıya sebep olmaz.

Hollywood smile tedavisinde dişlerin üzerine yapıştırılacak olan ince seramikler estetik bir görüntüye sahip olmanızı sağlamanın yanında dişlerinizi kırılma, çürüme ve aşınma gibi etkilerden de korur. Hollywood Smile estetiğinde porselen veya kompozit lamine kullanılmaktadır. 

Lamine türüne karar verenler için Hollywood smile işleminde öncelikle hastanın diş ve çene yapısına göre özel olarak model oluşturulur. Bilgisayar üzerinde çekilen fotoğraflar ve röntgen filmleri ile kişiye özel ideal Hollywood smile prototipleri hazırlanır. Prototipler hasta üzerinde denenir ve hastanın onayı alınır. Hastadan onay alındıktan sonra yaklaşık 10 gün içinde Hollywood smile tedavisi tamamlanır.

Hollywood smile estetiğinde uygulanacak işlemler hastadan hastaya değişkenlik gösterebilir. Uygulanacak işlemler hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir ve tedavi kişiye özel olarak yapılır.

Hollywood Smile İle Değişim İçin İlk Adımı Atın!

Hollywood smile ile tamamen doğal bir gülüş elde edebilirsiniz. Diş hekiminiz tarafından yapılacak birkaç basit uygulama ile estetik, etkileyici ve doğal bir gülüşe sahip olabilirsiniz.

Mükemmel bir gülüşe sahip olmak sizin de hakkınız! Bunun için yapmanız gereken diş hekiminizden randevu alarak ilk muayenenizi gerçekleştirmek. Hollywood smile estetiği ile değişime başlayabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173