Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ortodonti

İnci Gibi Dişler, Sağlıklı Gülüşler!

Çapraşık diş şikayetlerinizden kurtulmak, sağlıklı bir çene yapısı, doğal bir gülüş ve özgüven kazanmak istiyorsanız ortodonti ile tanışın!

Çocuklarda süt dişlerinin çıkmaya başladığı dönemlerden itibaren önleyici amaçlı, yetişkinlerde ise işlev kayıpları ve estetik kaygılara bağlı olarak uygulanan ortodonti tedavileriyle mükemmel bir gülüş ve sağlıklı diş yapısı artık hayal değil!

Her yaşta uygulanabilen ortodonti tedavisi dişlerinizi ideal dizilimine kavuşturacak, özgürce gülmenizi sağlayacak! Ortodonti uygulamalarımızla hemen tanışın...

Uzmanlar uyarıyor! Çapraşık dişler erken yaşta tedavi edilmediğinde çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kayıplarına neden olabiliyor!

Çapraşık Dişler Gülüşünüzü Örtmesin!

çocuk ortodonti tedavisi

Çocuk Ortodonti Tedavisi

Çocuk ortodonti tedavisi sayesinde sağlıklı diş dizilimine sahip, özgürce gülmekten çekinmeyen, mutlu çocuklar!

Çocuk ortodonti tedavileri ile çocukların süt dişleri çıkmaya başladığı andan itibaren gelecekte oluşabilecek ortodontik sorunların önüne geçebilir, diş gelişimine bağlı olarak meydana gelen estetik problemlerin büyük oranda engellenmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın uzun yıllar sağlıklı dişlere sahip olması için Popüler Dent çocuk ortodontisi uzmanı ile görüşün ve tedaviye hemen başlayın.

Çocuk Ortodonti Tedavisi Nedir?

Yetişkin Ortodonti Tedavisi

Ortodonti tedavisi için hiçbir yaş geç değil! Dilediğiniz yaşta hayal ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Yaşam standartlarınızı arttıracak, ağız ve diş dokularınızı sağlığına kavuşturacak ortodontik tedavi uygulamalarından üst yaş sınırı olmadan faydalanabilir, sağlıklı gülümsemenin ilk adımını atabilirsiniz.

Alanında uzman ortodonti doktoru kadromuzla görüşün ve hayatınızı değiştirmeye gülüşünüzden başlayın. Özgürce gülmenin tam sırası!

Yetişkin Ortodonti Tedavisi Nedir?
yetişkin ortodonti tedavisi
önleyici ortodonti tedavisi

Önleyici Ortodonti Tedavisi

Çocuklarda önleyici ortodonti tedavisi ile gelecekte oluşabilecek diş sorunların önüne geçiliyor!

Önleyici ortodonti ile diş teli tedavisine gerek kalmadan dişlerin olması gereken estetik görüntüsüne kavuşmaları sağlanır. Diş hekiminizin gerçekleştireceği uygun tedavilerle siz çocuklarınızın diş sağlığı ve görüntüsüyle ilgili endişe duymazsınız, onlar da özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yetişirler.

Ortodonti tedavisi alanında uzman, modern yöntemleri uygulayan ortodonti doktoru kadromuzla çocuklarının diş sağlığına önem veren ailelerin yanındayız.

Önleyici Ortodonti Tedavisi Nedir?

Düzeltici Ortodonti Tedavisi

Çene ve yüz kemiklerine ait bozukluklar ve dişlerin düzensiz sıralanmasıyla oluşan kapanış sorunlarına elveda!

7 – 9 yaşlarından itibaren her yaşta yapılabilecek düzeltici ortodonti tedavisi ile ortodontik problemlerinizle vedalaşabilirsiniz. Tedavi sonrasında iyi bir çiğneme, konuşma ve solunum fonksiyonu kazanabilir, hayatınızı sağlıklı ve mutlu bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Sorununuzun tespiti için geç olmadan ortodonti uzmanımız ile görüşün, tedavilerinizi olun, özgüveninizi tazeleyin.

Düzeltici Ortodonti Tedavisi Nedir?
düzeltici ortodonti tedavisi
sabit ortodontik tedavi

Sabit Ortodontik Tedavi

Klasik ama etkili ortodontik tedavi sayesinde kısa sürede ve güvenli bir şekilde çapraşıklık sorununuz tarihe karışacak!

Dayanıklı ancak bir o kadar da zarif sabit ortodonti uygulamalarla size özel bir tedavi sürecinin sonunda dişlerinizin ideal görüntüsüne kavuşabilirsiniz. Geliştirilmiş diş teli teknolojisiyle braketlerin varlıklarını neredeyse unutacak ve hayatınıza eskisi gibi devam edeceksiniz.

Tedavi sürecinizi hemen başlatın, sosyal hayatınızı estetik kaygı taşımadan mutlu bir gülümsemeyle ve güvenle sürdürün.

Sabit Ortodontik Tedavi Nedir?

Hareketli Ortodontik Tedavi

Kullanım kolaylığı ve her yaşta uygulanabilirliği ile hareketli ortodontik tedavi çapraşıklık sorununuzu konforlu bir şekilde çözüyor!

Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz şeffaf plak tedavisi olan hareketli ortodonti sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakında! Doğru yaşta ve doğru şekilde kullanıldığında sizi ekonomik ve pratik şekilde sonuca ulaştırabilecek hareketli ortodonti tedavisine vakit kaybetmeden başlayın!

Çapraşık dişlerinizi sorun olmaktan çıkaran hareketli ortodontik tedavi ile sağlıklı bir gülüşe ve özgüvenli bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Hareketli Ortodontik Tedavi Nedir?
hareketli ortodontik tedavi
ortodonti fiyatları

Görünmeyen Diş Telleri

Lingual ortodonti tedavisi sayesinde estetik kaygılarınıza son verin!

Bilgi Al

Ortodonti Tedavisiyle Sizi Neler Bekliyor?

Çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi uzmanı, her yaşa uygun güncel ve modern ortodontik tedavi yöntemlerini uygulayarak sorununuza özel çözümler üreten diş hekimlerimiz sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Ortodonti Tedavileriyle Daha Mutlu Bir Sen!

Çocuk, yetişkin, önleyici, düzeltici, sabit ve hareketli ortodonti tedavileri ile estetik kaygılarınızdan kurtulun! Hem özgürce gülün, hem özgüveninizi geri kazanın hem de kendinizi daha çok sevin! Popüler Dent ortodonti doktoru ile tanışın, diş teli tedavinizi hızlı ve sorunsuzca olun...

ortodonti randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Ortodonti tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

diş teli tedavisi

Gülüşünüz Yenilensin!

Çene yapınızdan dişlerinizin şekline kadar bambaşka bir görünümle gülümseyin!

Biliyor Musunuz?

Ortodonti tedavisinde kullanılan kalitesiz diş telleri ve ekipmanlar tedavi sürenizi uzatıyor, dişlerinizin sağlığını bozuyor!

İlham Al, Harekete Geç

Gülerken Dişlerini mi Kapatıyorsun?

Çapraşık dişler, düzensiz görüntü, çene sorunları artık sorun değil.

Ortodonti Tedavisi Gülümsemen İçin Var!

Ortodonti tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

İnci Gibi Dişlerin Olsun!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Ortodonti fiyatları; çocuk, yetişkin, önleyici, düzeltici, sabit ya da hareketli tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavini süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diş teli fiyatları ve ortodonti fiyatları ile ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Ortodonti doktoru randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla ortodonti tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ortodonti tedavisi ve diş teli uygulamaları alanında uzman ortodonti doktoru kadromuz tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde ortodonti tedavisi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Ortodonti Fiyatları

Diş Teli Tedavi Ücretleri

Ortodonti fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Lingual tedavi, şeffaf plak, estetik, metal ya da porselen diş teli, damaklık ve aparey uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Ortodonti tedavi fiyatları ve diş teli fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173