Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Estetik Diş Hekimliği

Bembeyaz Dişlerle Hayata Daha Mutlu Bakın!

Gülüşünüzden mutlu değilseniz, sağlıklı ve ışıl ışıl dişlere sahip olmak istiyorsanız estetik diş hekimliği tedavileri ile tanışmanın tam zamanı.

Dişlerinizde oluşan problemler sağlığınızı olduğu kadar sosyal hayatınızı da etkilemekte, estetik olmayan dişler özgüveninizi kaybetmenize neden olmaktadır. Üzülmeyin, kişisel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak planlanan estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayal ettiğiniz sağlıklı gülümsemeye ulaşabilirsiniz!

Güzel bir gülüş kazanmak için Popüler Dent'e gelin, kendine güvenen, dikkat çeken ve fark edilen gülümsemenizle hayatınızı renklendirin.

Dişler; sigara, çay, kahve kullanımı, yaşın ilerlemesi, kanal tedavisi, gelişim çağında alınan antibiyotikler, çeşitli sistemik rahatsızlıklar ve yanlış bakım nedeniyle renklerini kaybedebilir.

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Mü Engelliyor?

gülüş tasarımı

Gülüş Tasarımı

Estetik kaygılarınız özgürce gülmenize engel mi oluyor? Sorununuz için en doğru çözüm Gülüş Tasarımı!

Estetik diş hekimliği uygulamalarından gülüş tasarımı, yüz hatlarınıza, dudak kalınlığınıza, cinsiyetinize ve ten renginize göre değerlendirme yapılarak en uygun gülümsemenin tasarlanmasıdır. Sosyal ve iş hayatınız düşünülerek estetik diş hekimi kadromuz tarafından yaratılan yeni gülüşünüzle çekici ve entelektüel bir görünüm yakalarsınız.

Size özel olarak tasarlanan gülümsemenizle özgüveninizi geri kazanın, iş ve sosyal hayatınızda ilgi çeken ve fark edilen biri olun. Gülüş tasarımı ile yeniden gülün...

Gülüş Tasarımı Nedir?

Full Porselenler

Yaşla birlikte dişlerde meydana gelen aşınmalar ve renk değişimleri hem sağlık hem de estetik problemlere neden olur!

Diğer kaplamalara göre daha parlak ve dikkat çekici oldukları için tercih edilen full porselen kaplamalar, aşınma ve renk değişikliği sorunu olan dişlere bambaşka bir görünüm kazandırıyor. Estetik diş hekimi tedavileri diş eti sağlığını da koruyarak olası problemlerin önüne geçiyor.

Dişlerinizin şeklinden, görüntüsünden ve dayanıklılığından memnun değilseniz full porselen uygulamamızla hemen tanışmalısınız!

Full Porselenler Nedir?
full porselen diş
zirkonyum kaplama

Zirkonyum Kaplama

Dişlere eski görünümünü kazandıran zirkonyum kaplamalar sayesinde aşınmış ve rengi değişmiş dişler sorun olmaktan çıkıyor!

Zirkonyum esaslı porselenler normal metalden daha dayanıklı olmaları, hastanın ağzında doğal ve estetik bir görünüm yaratmaları ile kişinin yaşam kalitesini arttırmakta, kişiye ideal bir gülüş kazandırmaktadır.

Dişlerinizde doğal ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek ve güvenle gülümsemek istiyorsanız zirkonyum kaplama uygulaması tam size göre! Estetik diş hekimi kadromuzla hemen tanışın...

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Lamina Porselen Kaplama

Doğallığı ve estetiği bir arada istiyorsanız, gülüşünüzle fark yaratacağınız porselen kapmalar ile kendinize bir iyilik yapın!

Genel olarak ön dişlerde uygulanan, farklı renk ve formlarda hazırlanarak diş yüzeylerine yapıştırılan lamina porselen kaplamalar, ince yapılarına rağmen oldukça sağlamdır ve ışık geçirgenlikleri sayesinde tamamen gerçek bir görünüm sağlamaktadır. Estetik diş tedavileri ile siz de yepyeni dişlere kavuşabilirsiniz.

Dişlerinizin doğal yapısını bozmadan hayalinizdeki görüntüyü yakalamak ve özgüveninizi geri kazanmak istiyorsanız Popüler Dent estetik diş hekimi yanınızda!

Lamina Porselen Kaplama Nedir?
lamina porselen kaplama
estetik dolgu

Estetik Dolgu

Dişlerinizin sağlıklı görüntüsünü ve fonksiyonunu kaybettiğini düşünüyorsanız estetik dolgular kurtarıcınız olacak!

Estetik dolgu; dişlerde bulunan eksiklik, hasar ve çürüklerin neden olduğu problemler için dişlerin doğal rengindeki dolguların özel bir ışık tekniğiyle dişe yapıştırılması uygulamasıdır. Esnek ve şekillendirilebilir olması ayrıca tek seansta tamamlanması ile en çok tercih edilen dolgulardır.

Dişlerinizin eski sağlığına kavuşması ve estetik kaygılarınızın son bulması için Popüler Dent estetik diş kliniği dolgu teknolojisinin konforundan yararlanın!

Estetik Dolgu Nedir?

Diş Kristali

Dişleriniz parlasın, gülüşünüz fark edilsin ve imajınız tamamlansın istiyorsanız diş kristali uygulaması tam size göre!

Diş kristali uygulaması, daha estetik ve parlak bir görüntü için dişlerin yüzeyine yapay kristal taş ya da pırlanta yapıştırılması işlemidir. Herhangi bir yaş sınırlaması olmadan herkese uygulanabilen bu yöntem gülüşüne ışıltı katmak isteyenler için estetik bir seçenektir.

Dikkat çekici ve farklı bir görüntüye sahip olmak, gülüşünüzle ışıltı saçmak istiyorsanız estetik diş tedavi yenilikleriyle hemen tanışın!

Diş Kristali Nedir?
diş kristali
diş beyazlatma

Diş Beyazlatma

Dişlerinin renginden hoşnut olmayan ve ışıl ışıl bir gülümseme hayal edenler için diş beyazlatma uygulamaları!

Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişleri beyazlatmak ve kişiye özel renk tonuna ulaşmak için kullanılan diş beyazlatma tedavisi; ev tipi, ofis tipi, tek diş beyazlatma ve kombine beyazlatma gibi farklı teknikleriyle ihtiyacınıza göre uygulanabilmektedir.

Fark edilen ve akılda kalan bir gülümseme için Popüler Dent estetik diş hekimliği uygulaması Crystal White en iyi çözüm!

Diş Beyazlatma Nedir?

Tam Seramik Kuron Kaplama

Klasik diş kaplama tekniklerinin yapaylığından kurtulmak istiyorsanız tam seramik kuron kaplamalarla tanışın!

Tam seramik kaplamalar, alt yapısında güçlendirilmiş porselen bulunan ya da tamamıyla blok olarak güçlendirilmiş porselenden yapılan estetik açıdan en gelişmiş ve ön dişlerin restorasyonu için tercih edilen uygulamalardandır. Estetik diş tedavileri sayesinde siz de mükemmel gülüşe kavuşabilirsiniz.

Dişleriniz güçlü, parlak, doğal ve estetik bir görüntüde olsun istiyorsanız vakit kaybetmeden estetik diş hekimi kadromuzla görüşün ve tedavinize başlayın.

Tam Seramik Kuron Kaplama Nedir?
tam seramik kaplama
bonding

Bonding Uygulaması

Diş kırıkları, çentikleri ya da renk değişiklikleriyle ilgili tüm endişelerinize son verecek yeni nesil tedavi yöntemi bonding!

Bonding uygulaması, kompozit malzeme kullanılarak dişlerin onarılması ve boyutlarının değiştirilmesi işlemidir. Bu uygulamayla dişlerinizin lekelenmeye karşı dayanıklılığı da artar. Anesteziye gerek kalmadan acısız ve ağrısız bir şekilde dişleriniz ışıldar.

Estetik diş hekimi yöntemleriyle problemli dişleriniz kısa sürede ve güvenli bir şekilde tedavi edilsin size de hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek kalsın!

Bonding Uygulaması Nedir?
estetik diş tedavi fiyatları

Işıldayan Bir Gülümsemeniz Olsun İster Misiniz?

Size özel Diş Kristali uygulamasını deneyin!

Bilgi Al

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Estetik diş hekimliği tedavilerinde uzman, güncel ve modern yöntemleri uygulayarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diş hekimlerimizle hayalinizdeki gülümsemeye hemen kavuşun, aynalarla barışın! Estetik diş tedavileri ile vakit kaybetmeden tanışın!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Estetik Diş Hekimliği Uygulamalarıyla Fark Edilen Gülüşler

Diş beyazlatma, porselen kaplama, estetik dolgu, bonding ve diş kristali gibi modern estetik diş tedavisi yöntemleriyle dişlerinize iyi bakın! Hem hayalinizdeki gülüşünüzü kazanın hem de kendinizi daha çok sevin!

estetik diş hekimliği randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

estetik diş tedavileri

Dişleriniz Işıldasın!

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Rengini kaybetmiş dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

Dişlerine Hak Ettiği Bakımı Sun!

Estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik diş hekimliği fiyatları; gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, diğer diş tedavilerine ihtiyaç olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Estetik diş hekimliği tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Estetik diş hekimliği randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla estetik diş tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Estetik diş hekimliği uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Estetik diş tedavilerinde, diş doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Estetik diş hekimliği fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum ve lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Estetik diş fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173