Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kişiye Özel Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır? Süreç Nasıl İşler?

Gülüş Tasarımı Kişinin Parmak İzi Gibi Özel Olmalıdır!

Gülüş tasarımı; kişinin alt ve üst dudak yapısı, burun, gözler ve yüz hatlarına göre ideal estetik gülüşün tasarlanmasıdır. Gülüş tasarımında amaç kişiye estetik ve sağlıklı diş ve diş etleri kazandırmaktır. 

Gülüş tasarımı kişinin parmak izi gibi özel olmalıdır. Gülüş planlaması ile estetik bir görüntüye sahip olabilir, özgüveninizi yükseltebilirsiniz. Gülüş tasarımı nedir sorusunun cevabı, kişiye özel en doğal ve estetik gülümsemenin tasarlanmasıdır. Kişiye özel gülüş tasarımı nasıl yapılır? Süreç nasıl işler? Merak ediyorsanız gelin birlikte inceleyelim.

Gülüş Tasarımı ile Size Özel Sağlıklı ve Estetik Gülüşe Sahip Olun!

Gülüşünüz fabrikasyon olmamalı, yalnızca size özel tasarlanmalıdır. Gülme hattınız, çeneleriniz ve yüzünüz uyum içinde olmalıdır. Gülüş tasarımı gelişen teknoloji sayesinde tüm verileriniz ve talepleriniz doğrultusunda tamamen size özel olarak yapılır.

Estetik gülüş için sağlıklı, düzgün ve beyaz dişler olmazsa olmazdır. Bunun yanında diş eti görünümü ve dudak yapısı da büyük önem taşır. Gülüş tasarımında, diş problemleri çözülerek size daha sağlıklı ve estetik görünümlü dişler kazandırılmak amaçlanır. Estetik gülüşü etkileyen bir diğer etmen diş etleridir. Gülüş tasarımı diş etlerinizdeki problemleri çözmeyi de hedefler. Gülüş tasarımı bu bakımdan bütüncül bir tedavidir. 

[widget-87]

Kişiye Özel Gülüş Tasarımı Süreci Hastanın İhtiyaçlarına Göre İlerler!

Kişiye özel gülüş tasarımı süreci hastanın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Hastanın diş kayıpları ya da diş kırıkları varsa öncelikle bunlar tedavi edilir. Gülüş tasarımı tedavisi kapsamında hastanın ihtiyacına göre; diş beyazlatma, yaprak porselen ya da lamine veneer kaplama, implant, dolgu, diş taşı temizliği gibi tedaviler yapılır. 

Kişiye özel gülüş tasarımı nasıl yapılır diyorsanız öncelikle yapılan muayene ile hastanın estetik gülüş için ihtiyacı olan tedaviler belirlenir. Ağız içi dijital tarama yapılarak ağız içi ölçümleriniz alınır. Profesyonel dental fotoğraf kayıtlarınız dijital ortama aktarılır. Dijital ortamda tedavi sonunda hedeflenen görüntünüz 3 boyutlu olarak tasarlanır. Böylelikle dişlerinize hiçbir müdahale yapılmadan sonucu dijital ortamda görüp kararınızı verebilirsiniz.

Genel olarak gülüş tasarımında;

  • Diş çürüğü tedavisi
  • Diş beyazlatma
  • Dolgu 
  • İmplant tedavisi
  • Ortodonti tedavisi
  • Diş eti estetiği gibi tedavi ve uygulamalar yapılır.

Gülüş tasarımı süreci tamamen hastanın onayı ile ilerler. 3 boyutlu modelinizin sonucunda memnun olmadığınız bir şey olursa tekrar düzenleme yapılır. Onayınız alındığı zaman gülüş tasarımı tedavisi başlar. Bu şekilde ilerleyen gülüş tasarımı süreci sayesinde hasta memnuniyetini sağlamak kaçınılmazdır. 

Gülüş Tasarımı Tedavisi Çok Kapsamlıdır!

Güzel ve etkileyici bir gülüş tasarımında doğallık ön plandadır. Kişiye özel gülüş tasarımı, size doğal ve estetik gülüşün yanında sağlıklı dişler kazandırmaktadır. Bu bakımdan gülüş tasarımı oldukça kapsamlı bir tedavidir. 

Gülüş tasarımı süreci ve gülüş tasarımı tedavisi ile ilgili kafanızda daha fazla soru işareti varsa kliniğimizden randevu alarak muayene olmaya gelebilirsiniz. Kişiye özel gülüş tasarımı ile sağlıklı ve estetik dişlere kavuşabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173