Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dental SPA

Dental SPA Tedavileri

Diş bakımında yeni trend Dental SPA! Taze bir nefes, beyaz dişler ve sağlıklı diş etleri için dental spa uygulamasından siz de yararlanın!

Ağız ve dişlerin genel bakımlarını kapsayan, diş temizleme işlemi olarak adlandırabileceğimiz Dental SPA sayesinde diş taşlarınızdan ve diş eti kanamalarınızdan kurtulabilir, bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz. Ayrıca ferah bir nefesle özgüveninizi arttırırsınız.

Dış görünümünüze önem veriyor, güvenle gülümsemek istiyorsanız dişlerinize iyi bakmalısınız. Mükemmel rahatlık için Dental SPA hizmetimizden yararlanın!

Türkiye’de her 10 kişiden 9’u diş problemi yaşıyor. Bu sorunun kaynağı ise diş temizliğine yeterince önem vermemek olarak açıklanıyor. Bakımsız dişler nedeniyle diş kayıpları da ülkemizde daha fazla yaşanıyor.

Sararmış Dişler Kabusunuz Mu Oluyor?

diş taşı temizliği

Diş Taşı Temizliği

Dişlerin düzenli temizlenmemesi ile oluşan, çürüklerin ve diş eti iltihaplarının sorumlusu diş taşlarına Dental SPA ile veda edin!

Ağız ve diş sağlığını düşünen herkesin düzenli olarak yaptırması gereken diş taşı temizliği sayesinde ağız kokusu, kemik iltihapları, diş çekilmeleri ve çürükleri, ağız içi yaralar ve estetik görünüm şikayetlerinizin tamamına çözüm bulabilirsiniz. Estetik diş tedavilerimizden yararlanın...

Geliştirilmiş son teknoloji tedavi yöntemlerimiz ve uzman diş hekimi kontrolünde diş taşı temizliği uygulaması ile aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Diş Taşı Temizliği Nedir?

Diş Eti Bakımı

Düzenli diş eti bakımı ile diş kayıplarının ve diş eti iltihaplarının önüne geçin, sağlıksız diş eti görünümden kurtulun!

Ağız kokusu, kırmızı ve şiş diş etleri, tat bozuklukları ya da sallanan dişleriniz sizi korkutuyor mu? Cevabınız evetse yapmanız gereken diş hekimlerimizden randevu almak ve geç olmadan diş eti bakımı yaptırmak. Unutmayın, güzel bir gülüş, güçlü bir imaj demektir.

Alanında uzman diş doktorlarımızla birlikte sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Eti Bakımı Nedir?
diş eti bakımı
ağız duşu

Ağız Duşu

Diş fırçasının ve diş ipinin giremediği diş aralarını en etkin şekilde temizleyebilen ağız duşu sayesinde dişleriniz tertemiz!

Ortodontik tedavi gören ve diş eti problemi yaşayan hastalar için rahatlıkla kullanılabilen, plak oluşumlarını ortadan kaldıran en etkili diş temizleme uygulaması ağız duşları ile sık diş dizilimine sahip kişiler ve diş eti problemi yaşayanlar bu sorunlarını geride bırakacak!

Her yaşta ve kısa bir sürede uygulanabilmesi, implant ve köprü tedavileri olan hastalara konfor sunmasıyla eksiksiz diş bakımının tek tanımı: ağız duşu!

Ağız Duşu Nedir?

Diş Beyazlatma

İnci gibi dişlere kavuşmak, özgüven kazanmak, sosyal ve mesleki hayatta rahat bir nefes almak için diş beyazlatma uygulaması!

Diş çürüklerinizden ve ağız kokusundan, diş hassasiyetinden ve estetik kaygılarınızdan uzaklaşmanızı sağlayacak diş beyazlatma uygulaması sayesinde hayata daha mutlu bakabilirsiniz. Uluslararası yöntemler ve uzman diş hekimlerimizle hayata güvenle gülün.

Dişlerinizi eski sağlıklı görünümüne kavuşturacak, aynalarla barışmanızı sağlayacak diş beyazlatma tedavisi için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Beyazlatma Nedir?
diş beyazlatma
dental spa fiyatları

Kombine Beyazlatma İle Mükemmel Gülüşler!

Işıl ışıl bir gülümseme için diş beyazlatma uygulamasıyla tanışın.

Bilgi Al

Dental SPA Tedavisiyle Sizi Neler Bekliyor?

Dental SPA uygulamalarında uzman, her yaşa uygun güncel ve modern tedavi yöntemleriyle sorununuza özel çözümler üreten diş hekimleri sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda! Diş temizleme ve bakım uygulamalarımızla tanışın!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Diş ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Dental SPA Tedavileriyle Daha Mutlu Bir Sen!

Diş beyazlatma, diş temizleme, diş eti tedavisi ve ağız duşu uygulamalarıyla kendinize iyi bakın! Hem gülüşünüzü geri kazanın hem de kendinizi daha çok sevin! Popüler Dent diş hekimleriyle Dental SPA’nın ferahlatan uygulamaları bir telefon uzağınızda!

 dental spa randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Dental SPA hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

diş taşı temizliği fiyat

Dişleriniz Işıldasın!

Bembeyaz dişlerinizde iş ve sosyal hayatınızda dikkatleri üzerinize çekmeye alışın...

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

İlham Al, Harekete Geç

Estetik Kaygıların Hayatını mı Etkiliyor?

Sararmış dişler, kanayan diş etleri, ağız kokusu artık kabusun mu olmaya başladı?

Sana Özel Yöntemlerle Yeniden Gülümse!

Dental SPA uygulamaları sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Bembeyaz Dişlere Merhaba De!

İnci gibi dişler, sağlıklı gülüşler için dental SPA ayrıcalıklarından yararlan, gülüşünle parla!

Sıkça Sorulan Sorular

Dental SPA fiyatları; diş temizleme ve diş taşı temizliği, diş eti bakımı, ağız duşu ile diş beyazlatma uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, Dental SPA tedavilerinin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir. Dental SPA fiyatları, diş taşı temizliği fiyat ve tedavi maliyetleri ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Dental SPA randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla diş temizleme, diş taşı temizliği, diş beyazlatma ve diş eti bakımı için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Dental SPA uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Ancak diş doktorunuzun belirteceği diş eti bakımı ve diş temizleme kriterlerine uymadığınız taktirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Dental SPA Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Dental SPA fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Diş taşı temizliği, diş eti bakımı, ağız duşu ve diş beyazlatma uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Diş temizleme fiyat ve diş taşı temizliği fiyat seçenekleri hakkında detaylı bilgi için hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173