Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Protezi

Diş Protezi Tedavileri

Diş kayıpları artık kaderiniz değil! Kaybettiğiniz dişleri eski görünümüne kavuşturacak modern diş protezi uygulamalarından yararlanın!

Tekli ve çoklu diş restorasyonuna imkan veren, çiğneme ve konuşma fonksiyonlarınızı geri kazandıran, yıllarca aynı performansta kullanabileceğiniz diş protezleriniz ile kendinize olan güveniniz tazelenecek, aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Estetik kaygıları ortadan kaldıran ve hastaların yaşam kalitesini yükselten protez diş tedavisinden yararlanmak için diş hekimlerimizle tanışın!

Protez diş tedavilerinde hastanın korkularını ve uygulama süresini en aza indirecek teknolojik yöntemler sayesinde kişiye özel hızlı ve güvenilir çözümler. Diş protezi uygulamasında ileri teknoloji!

Kalıcı Diş Kayıplarına ve Estetik Kaygılara Son!

hareketli diş protezi

Hareketli Diş Protezi

Kısmi ya da tam diş eksiklerinizi ve estetik kaygılarınızı gideren hareketli diş protezileri ile tanışın, özgüveniniz tazelensin!

Son derece doğal görünüme sahip, çıkarıp temizleyebileceğiniz ve kolayca kullanabileceğiniz hareketli diş protezleri sayesinde kaybettiğiniz ağız sağlığınızı yeniden kazanabilirsiniz. Çürük ve diğer ağız sağlığı problemlerinize de protez diş tedavisiyle veda edebilirsiniz.

Son teknoloji yöntemler ve uzman diş hekimi kontrolünde gerçekleşecek protetik diş tedavisi ile gülüş sorunlarınızı geride bırakın…

Hareketli Diş Protezi Nedir?

Sabit Diş Protezi

Modern protez uygulamalarından olan sabit diş protezi ile siz de dişlerinizin işlevselliğini geri kazanın!

Kısmi ve tüm diş eksikliklerinde, aralıklı diş dizilimi olan vakalarda rahatlıkla uygulanan sabit protez diş sayesinde dişleriniz ağız yapınıza ve doğal diş formatınıza uygun tasarlanıyor. Size ise sağlıklı ve mutlu bir gülümseme kalıyor!

Alanında uzman protez diş hekimleriyle birlikte estetik kaygılarınızı kısa sürede giderecek sabit protetik diş tedavisine hemen başlayın!

Sabit Diş Protezi Nedir?
sabit diş protezi
implant üstü diş protezi

İmplant Üstü Diş Protezi

Bakımı ve kullanımı kolay, doğal dişe en yakın alternatif olan implant üstü diş protezi ile kaybettiğiniz dişleri unutun!

Kemik dokusunun erimesini engelleyen, hiç dişi olmayan hastalara dahi uygulanan, yıllarca aynı performansta kullanılabilen implant üstü diş protezi sayesinde siz de hayalini kurduğunuz gülümsemeye kavuşabilir, tüm diş sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz!

Her yaşta ve kısa bir sürede uygulanabilen implant üstü protez diş için hekimlerimizle tanışın ve protetik diş tedavisi ile sağlıklı gülmeye hemen başlayın!

İmplant Üstü Diş Protezi Nedir?
diş protezi fiyatları

Özgüveninizi Geri Kazanmak Elinizde!

Total diş protezleri sayesinde estetik kaygılarınıza son verin!

Bilgi Al

Diş Protezi Tedavi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Diş protezi tedavisinde uzman, her yaşa uygun güncel ve modern tedavi yöntemleriyle sorununuza özel çözümler üreten protez diş hekimlerimiz sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda! Kaybettiğiniz dişler için üzülmeyin, protez diş tedavilerimizle tanışın...

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Diş Protezi Uygulamasıyla Dişlerinizi Geri Kazanın!

Hareketli, sabit ve implant üstü diş protezi tedavisi ile kaybettiğiniz dişleri geri kazanın! Tek seansta dişleriniz sağlıklı görünümüne kavuşsun, size de içten bir gülümseme kalsın! Protez diş tedavisi hakkında bilgi almak için Popüler Dent diş hekimlerine ulaşın!

protez diş randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Protez diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

diş protezi tedavisi

Hayata Gülümseyin!

Dişlerinizin görünümü için endişelenmeyin, yeni bir gülümseme kazanın...

Biliyor Musunuz?

Kemik yapınız yeterli olmasa da implant üstü diş protezi ile doğal dişleriniz kadar sağlıklı ve güçlü protezlere kavuşabilirsiniz.

İlham Al, Harekete Geç

Dişlerin Tek Tek Seni Terk mi Ediyor?

Diş kayıpları, sağlıksız diş görünümü artık kabusun mu olmaya başladı?

Diş Protezleri ile Gülüşünü Yenile!

Diş protezi tedavisi sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Her Zaman Gülümse...

Doğal ve estetik yeni dişlerinle birlikte özgürce gülmekten artık utanma!

Sıkça Sorulan Sorular

Diş protezi fiyatları; sabit, hareketli ve implant üstü protez uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavi süresine göre belirlenmektedir. Protez diş fiyatları ile ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş protezi randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla protez diş tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Diş protezi tedavisi alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde protez diş tedavisi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testi

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Diş Protezi Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Protez diş fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Hareketli, sabit ve implant üstü protez uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı diş sağlığı tedavilerinin gerekli olup olmadığına göre diş protezi fiyatları netleşmektedir. Protez diş fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173