Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Eti Hastalıkları

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

Diş eti hastalıklarına karşı ileri teknolojik ve etkin tedavi yöntemleriyle ağız sağlığınızı yeniden kazanın, daha mutlu gülün!

Sadece gözle görülen değil, kemik dokularını da etkileyen diş eti iltihaplarında diş kayıplarını ve diş eti çekilmelerini engellemek için en kesin çözüm diş eti hastalıkları tedavisi! Kaybettiğiniz diş fonksiyonlarınıza ve diş yapınıza yeniden kavuşacaksınız!

Dişleriniz ve diş etleriniz zararlı dokulardan arınsın ve sağlıklı olsun istiyorsanız periodontoloji tedavisi ile tanışmanın tam sırası!

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de 20–40 yaş aralığında her 3 kişiden 1’i diş hassasiyetine sahip. Bunun nedeni ise doğru diş temizliği ve bakımı yapmamak! İleri yaşlarda ise bu oran daha fazla!

Kanayan Diş Etleri Sağlığınızı Bozuyor!

diş eti iltihabı tedavisi

Diş Eti İltihapları

Diş eti iltihapları tedavisinde geliştirilmiş yöntemlerle sağlıksız diş eti görünümünden kurtulun, dişlerinizi kaybetmeyin.

Ağız kokusu, kırmızı ve şiş diş etleri, tat bozuklukları ya da sallanan dişleriniz sizi korkutuyor mu? Cevabınız evetse yapmanız gereken periodontoloji uzmanınızı aramak ve geç olmadan tedaviye başlamak. Unutmayın, güzel bir gülüş, güçlü bir imaj demektir.

Alanında uzman diş hekimleriyle birlikte sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Eti İltihapları Nedir?

Diş Taşı Temizliği

Dişlerin düzenli temizlenmemesi ile oluşan, çürüklerin ve diş eti iltihaplarının sorumlusu diş taşlarına veda edin!

Ağız ve diş sağlığını düşünen herkesin düzenli olarak yaptırması gereken diş taşı temizliği sayesinde ağız kokusu, kemik iltihapları, diş çekilmeleri ve çürükleri, ağız içi yaralar ve estetik görünüm şikayetlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Geliştirilmiş son teknoloji tedavi yöntemleri ve periodontoloji hekimi kontrolünde yapılacak diş taşı temizliği ile aynalara daha mutlu bakacaksınız!

Diş Taşı Temizliği Nedir?
diş taşı temizliği
diş eti estetiği

Diş Eti Estetiği (Pembe Estetik)

Pembe estetik sayesinde diş etlerinizin aşırı görünümünden kurtulacak, özgürce gülümseyebileceksiniz!

Gülerken ya da konuşurken fazlaca gözüken diş etlerinizin sosyal ve mesleki hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Konforlu ve güvenli diş eti estetiği ile pratik ve ayrıcalıklı çözüm alın. Estetik görünüm kaygılarınızı ortadan kaldırırken sağlıklı diş yapısına sahip olun.

Daha özgür gülmenizi sağlayacak, ağız sağlığınızı da geri kazandıracak diş eti tedavisi için hemen hekiminize ulaşın!

Diş Eti Estetiği Nedir?

Diş Eti Çekilmesi

Diş eti iltihapları ve diş taşlarının neden olduğu diş et çekilmesi sorunundan etkili tedavi yöntemleriyle kısa sürede kurtulun!

Tedavi edilmediği taktirde bağışıklık sistemini zayıflatan ve enfeksiyonla mücadeleyi zorlaştıran diş eti çekilmelerinin mutlaka tedavi edilmesi gerek! Diş kayıplarının önüne geçecek ve hassasiyeti ortadan kaldıracak diş eti hastalıkları tedavisi sayesinde güvenle gülümseyeceksiniz.

Dişlerinizi eski sağlıklı görünümüne kavuşturacak, kanama ve iltihap şikayetlerinizi ortadan kaldıracak tedaviler için hemen periodontoloji hekiminize ulaşın!

Diş Eti Çekilmesi Nedir?
diş eti çekilmesi tedavisi
bruksizm tedavisi

Bruksizm

Diş gıcırdatma sorununuza stres terapisi, ilaç uygulamaları, kaplama ve dolguların yenilenmesi ile güvenilir çözüm!

Diş yüzeyinde aşınma ve kırılmaları engelleyecek, diş hassasiyeti ve kayıplarının önüne geçecek, diş eti hastalıklarından kurtulmanızı sağlayacak bruksizm tedavisi ile hayata daha mutlu bakacaksınız. Uluslararası yöntemler ve periodontoloji uzmanlarımız sayesinde güvenle güleceksiniz.

Stresi, sağlıksız alışkanlıklarınızı bir kenara bırakın. Diş sağlığınızı düşünüyorsanız erken tanı ve tedavinin önemine inanın!

Bruksizm Nedir?

Ağız Kokusu

Ağız kokusu yüzünden psikososyal stres ve özgüven problemleriniz mi var? Doğru tedavi sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz!

Diş ve ağız hijyeninizi yeniden kazanmanızı sağlayacak, diş çürüklerinin ve hastalıklarının erken teşhisine imkan verecek, sosyal ve mesleki hayatınızdaki sorunları ortadan kaldıracak ağız kokusu tedavisi ile artık gülmekten çekinmeyeceksiniz!

Uluslararası diş eti hastalığı tedavileri, uzman diş hekimlerimiz ve size özel yaklaşımlarla sağlığınıza kavuşacaksınız. Hemen kliniğimize uğrayın!

Ağız Kokusu Nedir?
ağız kokusu tedavisi
diş eti hastalıkları tedavi fiyatları

Gülüşünüzü Beğenmiyor Musunuz?

Diş eti estetiği sayesinde estetik kaygılarınıza son verin!

Bilgi Al

Diş Eti Hastalıkları Tedavisiyle Sizi Neler Bekliyor?

Periodontoloji alanında uzman, her yaşa uygun güncel ve modern tedavi yöntemlerini uygulayarak sorununuza özel çözümler üreten diş hekimlerimiz sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda! Diş eti çekilmesi, bruksizm ve ağız kokusu artık dert değil!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Diş Eti Hastalıkları Tedavisi İle Dişlerin Güven Altında!

Diş etlerinizin görünümünden rahatsız mısınız? Ağız kokusu sorununuz tüm sosyal yaşamınızı etkiliyor mu? Diş eti tedavileri sayesinde bu problemlerden hemen kurtulacak, gülüşünüzü geri kazanacaksınız!

diş eti hastalıkları randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

populer diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Diş eti hastalıkları hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

diş eti hastalıkları tedavisi

Acısız, Ağrısız Gülün!

Etkili tedavilerle diş etlerinizi rahatsız eden hastalıklardan kurtulun, doyasıya gülün!

Biliyor Musunuz?

Diş eti iltihapları tedavi edilmediğinde diş köklerinin zayıflamasına ve dişlerin kalıcı olarak kaybedilmesine neden oluyor!

İlham Al, Harekete Geç

Diş Etlerin Kanıyor mu?

Kanayan diş etleri dişlerini kaybetmene bile neden olabilir, dikkat et!

Etkili Tedavilerle Dişlerini Koru!

Diş eti hastalıkları tedavisi sayesinde dişlerin ve diş etlerin daha sağlıklı olur.

Güçlü Dişlere Kavuş!

Bembeyaz dişlerin ve sağlıklı diş etlerin ile özgürce gülmekten artık utanma!

Sıkça Sorulan Sorular

Diş eti hastalıkları tedavi fiyatları; diş eti iltihapları, diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş estetiği, bruksizm ve ağız kokusu uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavinin süresine göre belirlenmektedir. Diş eti hastalıkları tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş eti hastalıkları randevu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla diş eti hastalıkları randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Diş eti hastalığı tedavisi alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Diş Eti Hastalıkları Tedavi Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Diş eti hastalığı tedavi fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş eti estetiği, bruksizm, ağız kokusu uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Diş eti hastalıkları tedavi fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173