Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İmplant

Diş Kayıplarına Son!

Kısmi ya da tam diş eksiklikleriniz canınızı sıkmasın. İmplant tedavisi ile kaybettiğiniz dişlere yeniden kavuşacaksınız!

Doğal dişlere en yakın alternatif olarak adlandırılan implant diş yapımı ile kaybettiğiniz dişlerinizi geri kazanabilir, ağrısız ve acısız bir şekilde estetik ve fonksiyonel sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Tam dişsizlik sorunlarına dahi çözüm olan implantlar ile doğal diş hissi yaşayabilirsiniz.

Eksik dişleriniz hayatınızı ve gülüşünüzü etkilemesin. Hemen implant tedavinizi yaptırın ve estetik kaygı taşımadan güvenle gülümseyin.

Tedavi sonrasında ağız hijyenine dikkat edilmemesi, alkol ve sigara kullanımı gibi etkenler implantın yerleşmesine engel olabileceği için implantın düşmesine neden olabilir.

Eksik Dişleriniz Gülmenizi Engellemesin!

basit implant

Basit İmplant

Eksik dişleriniz yaşam kalitenizi bozuyor ve estetik kaygılara neden oluyorsa çözüm çok kolay: Basit İmplant Tedavisi!

Çene kemikleri içerisine yerleştirilen vidalarla gerçekleştirilen basit implant tedavisi, sağlıklı diş kayıplarının önüne geçmesi ve çene yapısı ile kemik dokusunu koruması bakımından tercih edilmektedir. Estetik olarak ideal bir yöntem olan basit implant yapımı ile dişleriniz çiğneme fonksiyonlarını da geri kazanacak.

Basit implant tedavisi ile kendi dişlerinize benzeyen, estetik görünüme sahip, dayanıklı ve doğal dişlere sahip olabilirsiniz. İmplant doktoru ile hemen iletişime geçin.

Basit İmplant Nedir?

Cerrahi İmplant

Eksik dişlerin fiziksel ve sosyal açıdan yarattığı sıkıntılar cerrahi implant tedavisi ile artık sorun olmaktan çıkıyor!

Cerrahi implant tedavisinde amaç eksik dişleri tamamlamak, eski estetik görünüm ve fonksiyonlarını geri kazandırmaktır. Siz de uzun yıllardır diş eksikliği sorunu yaşıyor ya da protezlerinizden rahatsız oluyorsanız cerrahi implant tedavisi tam size göre.

Kaybettiğiniz dişleriniz için üzülüyor, eskisi gibi sağlıklı olamayacaklarını düşünüyorsanız cerrahi implant diş tedavisi güvenebileceğiniz en ideal çözüm!

Cerrahi İmplant Nedir?
cerrahi implant
implant fiyatları

Dişleriniz eskisinden sağlam olsun ister misiniz?

All on Four tekniğinin avantajlarından hemen yararlanın!

Bilgi Al

İmplant Tedavisi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

İmplant tedavisi alanında uzman, güncel ve modern yöntemler kullanarak sorununuza ve beklentilerinize en uygun çözümü üreten implant diş hekimlerimizle birlikte hayalinizdeki gülümsemeye hemen kavuşun, aynalarla barışın! İmplant doktoru ile yeniden gülümseyin!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

İmplant Uygulamalarıyla Fark Edilen Gülüşler!

Basit ve cerrahi implant tedavileri ile dayanıklı ve dikkat çekici dişlere kavuşun, özgürce gülerek hayatın tadını çıkarın! Aynalara küsmeyin, vakit kaybetmeden Popüler Dent implant doktoru ile tedavinizi planlayın!

implant randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler diş kliniği

Doktorunuza Danışın

İmplant tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

implant tedavisi

Doyasıya Gülün!

Etkili tedavilerle kaybettiğiniz dişlerinizin yerine yenisine sağlıkla kavuşun...

Biliyor Musunuz?

İmplant tedavisi için yeterli kemik dokusunun olmaması halinde hareketli protezler sizi kaybettiğiniz dişlere kavuşturacak!

İlham Al, Harekete Geç

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Eksik dişler, düzensiz görüntü, çiğneme sorunları artık sorun değil.

İmplant Tedavileri ile Tanış!

İmplant tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Gülmekten Korkma!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Implant tedavisi fiyatları basit ve cerrahi uygulamalarından, lazel, all on four, cad cam ya da 3d dental tomografi yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. İmplant tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

İmplant tedavisi randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla implant diş tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İmplant uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde implant tedavisi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

İmplant Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

İmplant fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Basit ve cerrahi uygulamalarından, lazer, all on four, cad cam ya da 3d dental tomografi yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. İmplant fiyatları hakkında detaylı bilgi için implant doktoru ile iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173