Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ağız Diş Çene Cerrahisi

Güçlü Bir Çene, Sağlıklı Dişler!

20 yaş dişlerinin çekilmesi, gömük diş tedavileri, çene kistleri ve çene eklemi uygulamalarıyla sağlıklı bir ağız yapısına sahip olacaksınız!

Ağız, diş ve çene cerrahisi uygulamalarıyla gelecekte 20 yaş dişlerinizin sebep olacağı çapraşıkların, çene kisti ve tümörlerinin, çene kırıklarının, doku kayıplarının, kemik yapısı bozukluklarının, işlev kayıplarının önüne geçiliyor. Sizlere ise ideal bir ağız yapısı armağan ediliyor.

Ağız ve diş sorunlarınızı ertelemeyin, çene cerrahisi tedavilerinizi zamanında olun ve sağlıkla gülümsemenin konforunu doyasıya yaşayın.

Ağız ve diş sorunlarınızın gerekli şekilde tedavi edilmemesi, vücut ve ruh sağlığınızı olumsuz yönde etkileyerek sizi sağlıksız ve mutsuz bireylere dönüştürebilir.

Çenenizin Görüntüsünden Rahatsız Mısınız?

20 yaş diş çekimi

20 Yaş Dişleri

Ağrı yapan, dişlerinizin dizilimini olumsuz yönde etkileyen 20’lik dişler için sorunsuz ve güvenilir diş çekimi!

Ağzımızda en son süren dişler olan 20 yaş dişleri, diğer dişlerin şeklini ve sağlığını etkilediği, ağrı ve şişliğe sebep oldukları için çekilmelidir. Gerekli ağız diş çene cerrahisi operasyonları ne kadar erken yapılırsa ağız sağlığınız o kadar erken koruma altına alınmış olur.

Diğer dişlerinizin düzgün dizilime sahip olmalarını istiyorsanız 20’lik dişlerinizin kontrollerini aksatmayın, gerekli tedavileri olmayı ihmal etmeyin.

20 Yaş Dişleri Nedir?

Diş Çekimi

Diş çürüğü, ortodonti ve implant tedavileri öncesinde son teknolojik ekipmanlarla diş çekimi! Her şey gülümsemeniz için!

Diş tedavilerinde en son düşünülen yöntem olan diş çekimi, genellikle hasta ısrarıyla yapılmaktadır. Sağlığını kaybetmiş dişleriniz için ağız diş ve çene cerrahisi hekiminiz en doğru kararı verecek, tüm seçenekleri değerlendirerek gereken uygulamaları yapacaktır.

Dişlerinizin bakımını doğru yapar, düzenli kontrollerinizi aksatmazsanız sağlıklı bir ağza sahip olur ve dişlerinizi kaybetmek zorunda kalmazsınız.

Diş Çekimi Nedir?
diş çekimi
çene kisti tedavisi

Çene Kistleri

Güvenilir ellerde çene kisti ameliyatları ile kemik yapınızı koruyabilir, diş gelişim sorunlarıyla karşılaşmazsınız!

Kistler çene kemiğinin herhangi bir bölgesinde ya da diş köklerinde bulunabilir ve tedavi edilmedikleri takdirde çene kemiğini zayıflatarak kırıklara açık hale getirebilirler. Çene kistlerinizin tedavisi için vakit kaybetmeden uzman çene cerrahisi hekimiyle tedavi planınızı yapmanız gerekir.

Canınızı sıkan, moralinizi bozan ağız ve diş sorunlarınızla ilgili tedavilerinizi gecikmeden olun, hayatınızı mutlu bir şekilde sürdürün.

Çene Kistleri Nedir?

Gömük Dişler

Gömük dişler ve neden oldukları şikayetler kabusunuz olmasın. Yeni nesil yöntemlerle gömük diş tedavisi çok güvenli!

Diş eti ya da kemik altında kalmış gömük dişler tedavi edilmedikleri takdirde ağrı, şişlik, ağızda kötü tat ve koku, kanama gibi sorunlara neden olurlar. Çene ve diğer diş yapılarına zarar vermemeleri için çene cerrahisi uzmanı bir diş hekim tarafından çekilmeleri gerekmektedir.

Ağrısız ve sıkıntısız bir ağız, sağlıklı ve sağlam dişler, mutlu ve huzurlu bir hayat için tedavinizi gecikmeden yaptırın.

Gömük Dişler Nedir?
gömük diş tedavisi
çene eklemi tedavisi

Çene Eklemi Tedavisi

Konuşma ve çiğneme fonksiyonlarınızı etkileyen, estetik kaygı yaratan çene eklemi sorunlarına uzman diş hekimi desteği!

Çene eklemindeki kemik ve yumuşak dokularda görülen rahatsızlıklar; ağrı, kulaklarda çınlama problemleri, yüzde asimetri ve çene fonksiyonlarında bozulmalara sebep olmaktadır. Yaşam kalitenizin düşmemesi için en kısa sürede ağız diş çene cerrahisi yöntemleriyle tedavi edilmeleri gerekir.

Çene ağrılarınızdan ve yorgunluklarınızdan kurtulmak, yaşamınızı kaliteli ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için tedavilerinizi hemen yaptırmalısınız.

Çene Eklemi Tedavisi

İmplant Cerrahisi

Eksik dişlerinizin oluşturduğu estetik kaygılar ve özgüven sorunları implant cerrahisi ile tarihe karışıyor!

Implant cerrahisinde ağız içi muayenesi ve dijital görüntüleme yöntemleriyle gerekli kontroller yapıldıktan sonra eksik dişlerin bulunduğu çene kemiklerine implantlar cerrahi olarak yerleştirilirler. Siz de ana dişiniz gibi sabit, sağlam ve sağlıklı dişlerinizin keyfini çıkarırsınız.

Dişlerinizi kaybetmiş olmanız keyifli ve konforlu bir hayat yaşamanıza engel değil. Tedavilerinizi yaptırın, hayata daha mutlu bakın.

Implant Cerrahisi Nedir?
cerrahi implant
ağız diş çene cerrahisi fiyatları

Daha Güçlü ve Sağlıklı Çene Kemikleri

Çene eklemi tedavisi ile estetik kaygılarınıza son verin!

Bilgi Al

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Tedavi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Ağız diş ve çene cerrahisinde uzman, her yaşa uygun güncel ve modern tedavi yöntemlerini uygulayarak sorununuza özel çözümler üreten diş hekimleri ve çene cerrahı kadromuz sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uygulamalarıyla Fark Edilen Gülüşler

Ağız diş ve çene cerrahisinin gelişmiş tedavi uygulamalarıyla çene kistleri, gömük dişler ve yapısal sorunlarınızdan kurtularak sağlıklı bir görünüme kavuşun, fark edilen ve ışıldayan bir gülüş kazanın! Gülümsemeniz değişsin, siz değişin!

ağız diş çene cerrahisi randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Çene cerrahisi hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

çene cerrahisi

Aynalarla Barışın!

Yanlış diş dizilimi ya da estetik kaygılar sizi üzmesin, kendinizi daha çok sevin...

Biliyor Musunuz?

Erken yaşlarda yapılmayan çene cerrahisi tedavileri ileri yaşlarda daha maliyetli olmaktadır ve uzun sürmektedir.

İlham Al, Harekete Geç

Gömük Dişler Canını mı Yakıyor?

Ağrılı dişler, düzensiz görüntü, çene sorunları artık dert değil.

Çene Cerrahisi Yöntemleri ile Daha İyi Hisset!

Ağız, diş ve çene cerrahisi uygulamalarıyla hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Sağlığına Kavuş!

Sağlıklı dişler ve güzel bir gülümseme ile hayata yeniden karış...

Sıkça Sorulan Sorular

Ağız diş çene cerrahisi fiyatları; ogmentasyon, zigoma, all on four, lazer implant, split cerrahisi, sinüs lifting yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Ağız Diş Çene Cerrahisi tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Ağız diş çene cerrahisi randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla çene cerrahisi randevu işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Ağız diş çene cerrahisi uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Ağız Diş Çene Cerrahisi Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Ağız, diş ve çene cerrahisi uygulama fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Tedavi uygulamalarından, ogmentasyon, zigoma, all on four, lazer implant, split cerrahisi, sinüs lifting yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Çene cerrahisi fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173