Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hollywood Smile Nedir?

Mükemmel Gülüş Tasarımı İle Tanışın! Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımızda biriyle konuşurken ilk olarak karşımızdakinin dişlerine bakarız. Temiz ve estetik dişlere sahip olmak karşımızdaki insanı etkilemek için çok önemlidir. Hollywood Smile yani gülüş estetiği, ağızlarda daha ilgi çekici, temiz ve sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Hollywood gülüşü olarak geçen bu gülüş tasarımıyla ahenkli ve beyaz dişleriniz olsun.

Hollywood Smile İle Herkesi Kendinize Hayran Bırakın!

Peki hollywood smile nedir? Sizin için özel tasarlanan bu gülüş tasarımı sağlık ve estetiği birleştirerek yepyeni bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor. Hollywood Smile ile diş estetiği yaptıracak kişilerin öncelikle cinsiyetine sonra yüz hatlarına, yaşına, dişlerin sıralanışına ve renklerine, dudakların yapısına ve diş etlerine bakılır. Hollywood gülüşü yaptıracak kişilerin yüz şekline bakılması dişlerin hangi formda seçilmesine dair bilgiler vermektedir. Böylece gülüş estetiği yaptıracak kişi mükemmel görüntüye kavuşur.

Hollywood gülüşünün isteğe göre yapılan üç şekli vardır. Çekici gülüşle hedef zamanla aşınan ve kısalan ön dişleri eski yapısına kavuşturarak daha genç bir görünüm kazandırmak amaçlanır. Entelektüel gülüşle amaç kişiye olgun bir görünüm vermektir. Bu diş estetiği işleminde dişlerin boyları eşitlenir. Sportif gülümseme tasarımı ile de orta dişler, yan kesici dişlerden biraz uzatılır böylece kişiye içten ve sıcak bir ifade kazandırılır.

Hollywood smile nedir, hollywood smile nasıl yapılır, yakından bakalım...

 

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Beyaz dişlere sahip olmak her zaman yeterli gelmemektedir. Çapraşık ve boyutları değişken dişlerin görünümü de zaman zaman sıkıntılar yaratmaktadır. Diş hekimliği ve sanatın birleştiği bu estetik gülüş tasarımı ile dişlerdeki şekil ve simetri bozuklukları gideriliyor, çürümüş, aşınmış ve renkleri bozulmuş dişlerin tedavisi yapılıyor. Hollywood smile nasıl yapılır dediğimizde ise ideal gülüşü tasarlamak karşımıza çıkıyor.

Mükemmel Bir Gülüşe Kavuşmak Aslında Çok Kolay!

Hollywood Smile ile aşırı gözüken diş etlerinden rahatsız olan veya dişlerinin görünümünden sıkılanlar için yenilenmek ve estetik bir görünüme kavuşmak sanıldığından çok daha kolay. Sadece dişlerin üzerine yapıştırılacak ince seramikler hem estetik dişlere kavuşmanızı sağlar hem de diş yüzeylerini kırılma, çürüme, aşınma gibi etkilerden korur.

Hollywood Smile yapımı aşamasında porselen veya kompozit lamine kullanılmaktadır. Gülüş tasarımı ile estetik diş görünümü kazandırılır. Hollywood smile için lamine türüne karar verenler için şu aşamalar takip edilir:

  • Öncelikle diş ve çene yapısı ortaya çıkarılarak dişler için model oluşturulur.
  • Bilgisayar aracılığıyla ideal diş formu oluşturulur.
  • Alınan veriler doğrultusunda diş prototipleri oluşturulur.
  • Prototipler kişinin dişlerine takılır ve dişlerin nasıl durduğu kontrol edilir. Bu prototiplerden memnun olan kişiye 7 –10 gün içinde gerçek dişler takılarak işlem tamamlanır.

Bu işlemleri yaptırdıktan sonra Hollywood yıldızlarını aratmayacak güzellikte gülüşe sahip olacaksınız.

[widget-87]

Hollywood Starları Gibi Görünmek Elinizde!

Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte istediğimiz görünüme kavuşmak mümkün oldu. Özellikle gülüş tasarımı ilk başta Hollywood starlarının yaptırmaya başlamasıyla tüm dünyaya yayıldı. Türkiye’de de onlarca ünlü Hollywood Smile yöntemiyle estetik dişlere kavuşuyor. Hollywood gülüşü kişiye tamamen estetik bir gülümseme kazandırıyor.

Gülümsemenizi Destekleyecek Adımlarla Kusursuz Görünüme Kavuşun, Fark Yaratın

Diş hekimleri size çekicilik kazandıracak Hollywood gülüşü yanında görüntünüzü kusursuzlaştıracak bazı öneriler de sunuyor. Gülümsemenizi destekleyecek dudak dolgunlaştırma operasyonları, modaya uyacak saç kesimleri, cilt bakımlarıyla görünümünüzü özgürce oluşturabilirsiniz.

Dış görünüşünden rahatsızsanız, kendinizi yeniden yaratmak istiyorsanız size en yakın diş hekiminden randevu alarak Hollywood smile estetik diş tasarımı ile değişime başlayın. Kendinizi değiştirmek iyi hissetmenizi sağlayacak, daha mutlu günlere uyanacaksınız.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173