Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dolgu

Doğal Dişleriniz Gibi Dolgular!

Sağlıkla parlayan dişler ve ışıldayan bir gülüş estetik dolgu uygulamalarıyla mümkün! Siz de hayalinizdeki gülüşü ertelemeyin!

Dişlerdeki eksiklik ve aşınma gibi sorunlar ile dişler arasında oluşan boşlukların kapatılması ya da diş boyunun uzatılması amacıyla kullanılan dolgular farklı malzeme ve tekniklerle uygulanırlar. Gülüşünüzü yenileyecek dolgu uygulamalarıyla güvenle gülümseyebilirsiniz.

Dişlerinizin sağlığı sizin sağlığınızdır! Kaybettiğiniz dişleri eski görünümüne kavuşturacak diş dolgusu tedavileriyle daha mutlu bir gülümsemeniz olsun!

Uzman olmayan ellerde yapılan dolgu tedavileri sonrasında dişlerle sert yiyecekler tüketmek diş yüzeylerinde aşınmalara ve kırıklara sebep olabilir.

Diş Kırıklarına ve Aşınmalarına Karşı Estetik Dolgular!

kompozit dolgu

Kompozit Dolgu

Diş renginize uyumlu ve doğal dişleriniz gibi duracak kompozit dolgu tedavisi ile estetik kaygılarınız ortadan kalkacak!

Çürüyen, kırılan ya da deforme olan dişlerin onarımında kullanılan kompozit dolgu, dişlerinizin görünümünü düzeltirken aynı zamanda fonksiyonlarını da geri kazanmalarını sağlıyor. Estetik kaygılarınız ortadan kalkmış oluyor.

Hem dişleriniz sağlığına kavuşsun, hem de yüzünüzde doğal ve çekici bir gülümseme olsun istiyorsanız geç kalmadan diş hekiminizle görüşün.

Kompozit Dolgu Nedir?

Porselen Dolgu

Diş kayıplarınız, gülümsemenize engel olmasın! Pratik ve güvenli porselen diş dolgusu ile gülüşünüzü geri kazanın!

Genellikle kayıpların fazla olduğu dişlere uygulanan porselen diş dolgusu, estetik ve kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir. Dişleriniz doğal yapısını ve görünümünü korurken, dolgu yokmuş hissi de yıllarca rahatlıkla dolgularınızı kullanma avantajı sağlamaktadır.

Estetik, sağlam dişlerinizle güvenle gülümsemek ve sağlıklı bir ağzın keyfini çıkarmak için hemen diş hekiminizden randevu alın ve dolgu tedavinizi olun.

Porselen Dolgu Nedir?
porselen dolgu
amalgam dolgu

Amalgam Dolgu

Uzun ömürlü ve dayanıklı, ekonomik ve kısa sürede uygulanan amalgam diş dolgusu ile diş kayıplarınıza veda edin!

Diş hekimleri tarafından en sık uygulanan ve halk arasında siyah dolgu olarak bilinen amalgam dolgunun işlem süresi ortalama yarım saattir. Estetik kaygınız yoksa uzun ömürlü ve ucuz olan amalgam dolguları tercih edebilirsiniz.

Diş kırıkları ve çürükler için pratik ve kalıcı diş dolgusu yöntemleriyle hemen sonuç alabilir, tedavinizin sonunda sağlıkla gülümsemeye devam edebilirsiniz.

Amalgam Dolgu Nedir?
dolgu fiyatları

Sağlığını kaybeden dişleriniz geri dönsün ister misiniz?

Estetik ve sağlam dişler için kompozit dolgu tekniği tam size göre.

Bilgi Al

Dolgu Tedavisi Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Diş dolgusu alanında uzman, her yaşa uygun, güncel ve modern tedavi yöntemlerini uygulayarak sorununuza özel çözümler üreten diş hekimlerimiz sayesinde hayal ettiğiniz gülümseme çok yakınınızda! Estetik dolgu tedavisi için Popüler Dent doğru adres!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Dolgu Tedavisi İle Sağlıklı Bir Ağız!

Estetik diş dolgusu ile kaybettiğinizi sandığınız dişlerinize yeniden kavuşacaksınız! Doğal dişlerinizi aratmayacak, güçlü ve fonksiyonel dolgularla özgürce gülümseyeceksiniz!

dolgu randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

populer diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Diş dolgusu hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

dolgu tedavisi

Gülüşünüze Engel Koymayın!

Diş çürükleri ve kırıklar gülümsemenizin önündeki engel olmasın...

Biliyor Musunuz?

Doğal dişlere en yakın formda olan porselen dolgularınızı 15 – 20 yıl arasında herhangi bir sorun yaşamadan kullanılırsınız.

İlham Al, Harekete Geç

Diş Çürükleri Hem Sağlığını Hem Görünümünü mü Etkiliyor?

Diş çürükleri yüzünden gülemiyorsan çözümü yanı başında!

Dolgu Tedavileri ile Gülmeye Başla!

Dolgu tedavileri sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Hayata Karış...

Dişlerini saklamak zorunda olmadan özgürce gülmenin tadına var!

Sıkça Sorulan Sorular

Dolgu fiyatları; kompozit dolgu, porselen dolgu, amalgam dolgu, estetik dolgu tedavilerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diş dolgusu fiyat ve süreciyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Dolgu randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla diş dolgusu randevunuzu oluşturabilirsiniz

Dolgu tedavisi alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde dolgu tedavisi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Dolgu Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Dolgu fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Kompozit dolgu, porselen dolgu, amalgam dolgu, estetik dolgu tedavilerinden hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Diş dolgusu fiyat ve tedavi ücretleri hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173