Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dental Radyoloji

Sorunun Kalbine İnen Yeni Nesil Teknolojiler!

Modern görüntüleme teknolojileriyle birlikte diş tedavileri öncesinde hızlı ve güvenilir tanı avantajı!

Dental radyoloji, klasik diş muayeneleri sırasında fark edilemeyen ağız ve diş problemlerinin tespit edilmesini sağlayan; ortodonti, implant ve çene cerrahisi uygulamalarını kolaylaştıran modern görüntüleme teknikleri olarak sonunun hızla tespiti ve engellenmesinde hekime avantaj sağlamaktadır.

Dişlerinize önem veriyor ve diş sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız düzenli kontrollerle erken tanı ve tedavi şansınızı arttırın!

Erken teşhiste kullanılacak diş filmi, ileride oluşabilecek daha büyük diş problemlerinin önüne geçmenin yanında tedavi maliyetlerinizi de minimuma indirecektir.

Modern Görüntüleme Teknikleriyle Hızlı Tanı!

panoramik film

Panoramik Film

Diş eti enfeksiyonlarından gözle görülemeyen kist ve tümör gibi oluşumlara kadar pek çok diş problemi panoramik film ile tanı alıyor!

Panoramik filmler; kemik sorunlarından diş eti enfeksiyonlarına, muayenede fark edilemeyen kist, çürük ve tümör gibi oluşumlara kadar pek çok problemi hızla tespit ediyor! Hekime yol gösteren panoramik diş röntgeni, tedavi planının daha konforlu yapılmasını sağlıyor!

Diş sağlığınızın korunması için geliştirilen modern görüntüleme teknikleri sayesinde tedavinizi daha kolay sonuç buluyor!

Panoramik Film Nedir?

Dental Volumetrik Tomografi

Diş ve çene hastalıklarında, dental implant uygulamalarında ve çene-yüz bölgesi travmalarında tedavi planlaması için büyük avantaj!

Dental volumetrik tomografi incelenmek istenilen bölgenin kesitsel görüntüsünü alan görüntüleme yöntemidir. Bu yöntemle normal diş filmi ile görüntülenemeyen detaylar her açıdan görülebilmekte, uygulanan tedavilerden daha başarılı sonuçlar alınmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayan görüntüleme teknikleri ile siz de huzurlu bir tedavi süreci geçirebilirsiniz!

Dental Volumetrik Tomografi Nedir?
dental volumetrik tomografi
sefalometrik film

Sefalometrik Film (Grafi)

Sağlıklı bir ortodonti tedavisi için dişlerinizi tüm ayrıntılarıyla görüntülemeyi sağlayan sefalometrik diş filmi!

Sefalometrik diş röntgeni genellikle ortodonti tedavileri ve çene cerrahi uygulamalarında kullanılmaktadır. Başın gerçek ölçülerinde çekilen filmlerle, planlama aşamasında, tedaviniz devam ederken ve bittikten sonra daha kaliteli sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Gülüşünüz sizin için önemliyse ve bunun için gerekli önlemleri almak istiyorsanız hemen hekimlerimize ulaşın ve tedavi planınızı oluşturun.

Sefalometrik Film (Grafi) Nedir?

Periapikal Film

Gözle görülmeyen çürüklerde, doku değerlendirmede, kist ve tümör oluşumlarında erken tanı için periapikal film yöntemi!

Periapikal diş filmi, diğer görüntüleme yöntemlerinde şüpheli görülen durumlar sonrası dişin ve çevre dokuların detaylı bir şekilde görüntülenmesi işlemidir. Bu yöntem ağız ve diş sağlığınızı tehdit eden herhangi bir soruna detaylı ve faydalı çözümü bulmanız içindir.

Gerekli kontrollerinizi düzenli yaptırdığınız takdirde ağız ve diş sorunlarınız için endişelenmenize gerek kalmaz, hayatınıza sağlıkla gülümsersiniz.

Periapikal Film Nedir?
periapikal film
bite wing film

Bite Wing Film

Dişlerinizin her bölgesi ayrı bir özen ister. Bite wing görüntüleme sistemiyle sorunlarınız erkenden teşhis edilebilir.

Bite wing diş filmi, dişin çevresini saran kemiklerle ağızda görünmeyen azı dişlerinin ara yüzlerindeki çürüklerin tespitinde kullanılmakta ve oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Dişlerin derininde yatan sorunlar teşhis edilmekte ve gerekli önlemler alınabilmektedir.

Dişlerim sağlıklı mı endişesi taşımadan güvenle gülümsemek ve mutlu bir hayat yaşamak istiyorsanız düzenli diş hekimi kontrolleriyle erken tanıyı kolaylaştırabilirsiniz.

Bite Wing Film Nedir?

El Bilek Radyografisi

El bilek radyografisi sayesinde çocuğunuzun diş gelişimi yakın takipte! Olası diş problemlerinin önüne geçiyoruz!

El bilek röntgeni, çene kemiği sorunlarında ve ortodontik tedavilerde çocuğun kemik yaşı tespiti için kullanılmakta, bu sayede yapılacak tedavinin başarı oranı da artmaktadır. İyi planlanmış tedavilerle çocuklarınızın ağız ve diş sorunları kalıcı bir şekilde çözümlenmektedir.

Çocukların ağız ve dişleri yetişkinlere göre daha fazla istemekte, gerekli özen gösterildiğinde sağlıklı bir şekilde gelişmeleri sağlanmaktadır.

El Bilek Radyografisi Nedir?
el bilek radyografisi
okluzal film

Oklüzal Film

Ortodonti ve çene cerrahisi için oklüzal radyografi ile çene pozisyonu ve kemik yapısının gelişimi kontrol altında!

Alt ve üst çenede daha geniş alanlar görüntülenmek istendiğinde oklüzal diş filmi yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemle dişlerin yatay yönde konumlarının tespiti, çene kemiği ve tükürük bezi kanallarının incelenmesi ile tedavileriniz detaylı şekilde gerçekleştirilir.

Ağız ve diş sağlığıyla ilgili her detay fazlasıyla önemlidir ve erken tanıyla birlikte diş tedavilerinde başarı oranı artmaktadır.

Oklüzal Film Nedir?

Genel Anestezi ve Sedasyon

Diş doktoru korkusu olanlar için genel anestezi ve sedasyon ile gelişmiş çözümler, uzman ellerde başarılı tedaviler!

Sedasyon, özellikle çocuk hastaların tedavi işlemi sırasında rahat etmeleri için anestezi doktoru tarafından uygulanan sakinleştirme yöntemidir. Genel anestezide ise hasta tam uyutularak operasyon gerçekleştirilir ve en iyi sonuç alınabilir.

Geliştirilmiş diş anestezi yöntemleri sayesinde doktor korkunuzu bir kenara bırakarak güvenle tedavinizi olabilirsiniz, keyifle gülmek elinizde!

Genel Anestezi ve Sedasyon Nedir?
genel anestezi sedasyon
diş röntgeni fiyatları

Dişlerinizin Sağlıkla Işıldamasını İster misiniz?

Periyodik diş kontrollerinizi aksatmayın, her zaman güvenle gülün...

Bilgi Al

Dental Radyoloji Sürecinde Sizi Neler Bekliyor?

Diş filmi, panoramik röntgen, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon yöntemleriyle diş sağlığı sorunlarınıza hızlı tanı! Hayalinizdeki gülümsemeye hızla kavuşacaksınız!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Dental Radyoloji İle Tedavide Yüksek Başarı!

Panoramik film, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon gibi dental radyoloji uygulamalarıyla erken tanı, daha sağlıklı dişler!

dental radyoloji randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

dental radyoloji

Dişlerinizi Koruyun!

En yeni tanı yöntemleri ile diş hastalıklarınızı oluşmadan engelleyin, sağlığınızı koruyun.

Biliyor Musunuz?

Erken diş kayıplarının nedeni yanlış tanı! Profesyonel radyolojik görüntüleme yöntemleriyle doğru tedavi mümkün!

İlham Al, Harekete Geç

Diş Tedavilerinizi Aksatıyor musun?

Sebepsiz ağrılar, düzensiz görüntü, dişçi korkusu artık sorun değil.

Modern Yöntemlerle Tedavi Çok Kolay!

Dental radyoloji uygulamaları sayesinde diş sağlığı sorunlarını oluşmadan önleyebilirsin.

Sağlıklı Kal!

Kişiselleştirilmiş tedavilerle dişlerin güçlü ve sağlıklı olsun...

Sıkça Sorulan Sorular

Dental Radyoloji fiyatları; Panoramik film, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavini süresi ve planına göre belirlenmektedir. Diş röntgeni fiyatları hakkında detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş filmi randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla diş röntgeni randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Diş filmi, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon uygulamaları diş tedavilerinin teşhisini hızlandırmakta ve tedaviyi kolaylaştırmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Dental Radyoloji Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Dental radyolojii fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Diş röntgeni fiyatları; panoramik film, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı uygulamaların gerekli olup olmadığına göre belirlenir. Diş röntgeni fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173