Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gülüş Tasarımı ile Kaç Yaş Gençleşebilirim?

Gülüş Tasarımı ile Daha Genç Görünün!

Gülüş tasarımı; kişinin alt ve üst dudak yapısı, burun, gözler ve yüz hatlarına göre ideal estetik gülüşün tasarlanmasıdır. Gülüş tasarımında amaç kişiye estetik ve sağlıklı diş ve diş etleri kazandırmaktır. 

Gülüş tasarımı ile kişi daha dinç ve daha estetik bir görünüm kazanır. Gülüş tasarımı ile güzeş bir gülümseme kazanmanın yanında gençleşme de mümkündür. Gülüş tasarımı ile kaç yaş gençleşebilirim diye merak ediyorsanız yazımı okuyabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı ile Gençleşmek Özgüveninizi de Yükseltecek! 5 – 10 Yaş Gençleşeceksiniz! 

Gülüş tasarımı kişinin parmak izi gibi özeldir. Gülüş planlaması ile estetik bir görüntüye sahip olabilir, daha genç görünebilir, özgüveninizi yükseltebilirsiniz. Gülüş tasarımı nedir sorusunun cevabı, kişiye özel en doğal ve estetik gülümsemenin tasarlanmasıdır. Üstelik bu tasarım sizi olumlu anlamda değiştirecektir. Gülüş tasarımı ile gençleşmek, fizyolojik anlamda katkısının yanında psikolojik olarak da iyi gelecektir.

Gülüşünüz fabrikasyon değil; yalnızca size özel tasarlanmalıdır. Gülme hattınız, çeneleriniz ve yüzünüzle uyum içinde olmalıdır. Gülüş tasarımı gelişen teknoloji sayesinde tüm verileriniz ve talepleriniz doğrultusunda tamamen size özel olarak tasarlanır.

[widget-87]

Estetik Gülüş için Sağlıklı, Düzgün ve Beyaz Dişler Olmazsa Olmaz!

Gülüş tasarımı ile kaç yaş gençleşebilirim diyorsanız, bu sorunun yanıtı yaşınıza ve yapacağımız tedavilere göre değişecektir. Estetik gülüş için sağlıklı, düzgün ve beyaz dişler olmazsa olmazdır. Bunun yanında diş eti görünümü ve dudak yapısı da büyük önem taşır. Gülüş tasarımı ile 5-10 yaş kadar genç görünmeniz mümkündür.

Estetik gülüş, kişiyi genç göstermesinin yanında özgüvenini de yükseltir. Özgüveniniz yükselince etrafınıza daha pozitif bir enerji yaydığınızı fark edebilirsiniz. Genç göstermek sadece görüntüyle değil ruhla da bağlantılıdır. Estetik gülüş size ihtiyacınız olan fiziksel ve ruhsal gençleşmeyi sağlayacaktır.

Gülüş Tasarımı Yüz İfadenizi Değiştirerek Gençleşmenizi Kaçınılmaz Kılar!

Gülüş tasarımında, diş problemleri çözülerek size daha sağlıklı ve estetik görünümlü dişler kazandırılmak amaçlanır. Estetik gülüşü etkileyen bir diğer etmen diş etleridir. Gülüş tasarımı diş etlerinizdeki problemleri çözmeyi de hedefler. Gülüş tasarımı bu bakımdan bütüncül bir tedavidir. 

Gülüş tasarımı kapsamında hastanın ihtiyacına göre; diş beyazlatma, yaprak porselen ya da lamine veneer kaplama, implant, dolgu, diş taşı temizliği gibi tedaviler yapılır. Bu tedaviler sonucu hastanın yüz ifadesi değişecektir ve gülüş tasarımı ile gençleşmek kaçınılmaz olacaktır.

Eksik ya da Kırık Dişler Dudaklarınızın Duruşunu Bozabilir!

Sağlıksız ve bakımsız dişler kişinin yaşını olduğundan büyük gösterebilir. Eksik ya da kırık dişler dudakların duruşunu bile etkileyebilir. Sararmış ya da eksik dişler yüzünden gülümsemenizi gizlemek zorunda hissedebilirsiniz. Dişler; dudakların duruşunu, yanakları ve yüz hatlarını doğrudan etkiler. 

Gülüş tasarımı tüm bu problemleri ortadan kaldırmaktadır. Sağlıklı diş ve diş etleri dudak yapınızdan yüz hatlarınıza kadar iyileşme sağlayacaktır. Gülüş tasarımı ile gençleşmenin sadece görüntü olarak değil sağlığınıza da büyük katkısı olacaktır. Gülüş tasarımı ile kaç yaş gençleşebilirim diyorsanız bu sorunun net yanıtı için kliniğimize gelerek muayene olabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173