Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Tedavi Yöntemleri

Son Teknoloji Uygulamalar

İmplant süresini kısaltan all on four, estetik görünümün sınırlarını zorlayan Cad/Cam ve lazer ile diş tedavileri artık çok teknolojik!

Dişlerinizin görünümünden memnun değilseniz ve ağız sağlığınızla ilgili endişeleriniz varsa, yeni nesil diş tedavisi yöntemleri tüm problemlerinizden kurtulmanızı, hayatınızı sağlıklı bir şekilde yaşamanızı ve özgürce gülümsemenizi sağlayacak.

Daha mutlu bir hayata giden yolda ilk adımı atın, ağız ve diş tedavilerinizi geç olmadan yaptırın, sağlıklı gülümsemenin keyfini çıkarın.

Sağlıklı olmayan bir ağız ve bakımsız dişler sinüzit, bademcik iltihabı, romatizma, kemik erimesi, diyabet gibi önemli hastalıklara yol açabilir.

Modern Tedavilerle Daha Hızlı İyileşin!

all on four

All On Four

Eksik dişleriniz canınızı sıkıyor, yaşam kalitenizi düşürüyorsa all on 4 yöntemiyle sağlıklı ve güçlü dişlere kavuşabilirsiniz.

All On Four diş tedavisi tekniği, aşırı kemik kaybından dolayı protez kullanamayanlara, tamamen dişsiz olan kişilere ve implant yaptırmak isteyen ancak gerekli kemik yapısına sahip olmayan hastalara hızlı ve güvenilir şekilde doğal görünüm kazandıran bir yöntemdir.

Hayatınızı mutlu bir şekilde sürdürmek ve kaybettiğiniz özgüveninizi geri kazanmak istiyorsanız all on four teknolojisi ile geç olmadan tanışın.

All On Four Nedir?

CAD/CAM

Klasik teknikleri rafa kaldıran, tek seansta diş restorasyonu avantajı sağlayan CAD/CAM teknolojisi ile tanışın!

Bilgisayar destekli diş tasarlama yöntemi olan Cad Cam teknolojisi ile protez, kron ve lamina kaplamalar ile dolgu tedavileri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor! Tek seansta dişler estetik görünümlerine kavuşturuluyor.

Dişlerinizin şeklinden memnun değilseniz, vakit kaybetmeden size özel bir gülüş istiyorsanız Cad/Cam teknolojisi ile tanışmanın tam sırası!

CAD/CAM Nedir?
cad cam
dijital anestezi

Dijital Anestezi

İğne korkunuz yüzünden diş tedavilerinizi erteliyor musunuz? Dijital anestezi sayesinde bu korkular tarihe karışıyor!

Diş etinin özel bir jel ile uyuşturulması tekniği olan dijital anestezi, ağrısız bir işlemdir ve hastanın doku duyarlılığı ile ağrı eşiğine göre belirlenmesi açısından diş hekimlerinin en çok tercih ettiği yöntemlerdendir.

Endişelerinizi ve korkularınızı artık bir kenara bırakın ve diş tedavilerinizi geç kalmadan yaptırarak sağlıklı bir ağza hemen kavuşun.

Dijital Anestezi Nedir?

Lazerli Diş Tedavisi

Lazerli diş tedavisi sayesinde uygulamalar artık daha başarılı! Konforlu ve sağlıklı sonuçlar için en yeni yöntemler!

Lazerli diş tedavisinde dişe ve diş etine temas etmeden çalışmak mümkün. Gelişen teknolojiyle birlikte pek çok hastalıkta kullanılabilen lazer uygulamaları, tedavilerden çok kısa zamanda başarılı sonuçlar alınmasını sağlıyor, hastalar daha kısa sürede sağlığına kavuşuyor.

Sorunsuz bir şekilde diş sağlığınıza kavuşmak istiyorsanız lazer yöntemi tam size göre! Diş hekiminizle vakit kaybetmeden tedavinizi planlayın!

Lazerli Diş Tedavisi Nedir?
lazerli diş tedavisi
fiber post

Fiber Post

Aşırı madde kaybı olan dişlere yapılan dolguların başarısız olma ihtimalini minimuma indiren Fiber Post uygulaması ile tanışın!

Fiber post diş tedavi yöntemleri ile diş kökünün güçlendirilmesi amaçlanır, madde kayıplarından kaynaklanan diş kırılmalarının ve kayıplarının önüne geçilir. Kanal tedavili dişlere uygulandığı için anesteziye gerek olmadan sağlıklı dişlere kavuşursunuz.

Ağrısız ve güvenli bir şekilde sağlam ve güçlü dişlere sahip olmak istiyorsanız geç kalmadan kararınızı verin ve tedaviye başlayın.

Fiber Post Nedir?

Apikal Rezeksiyon

Daha güçlü diş kökleri ve çene kemiği iltihaplarının önüne geçmek için apikal rezeksiyon tedavileri!

Apikal rezeksiyon, inatçı kök apselerinde diş köküne dışarıdan yapılan tedavi müdahalesidir. Kanal tedavisinin yetersiz kaldığı durumlarda yapılan uygulamayla ağrısız ve pratik bir şekilde sağlığınızı etkileyen enfeksiyonlardan kurtulabilirsiniz.

Diş kayıplarının önüne geçecek yöntemlerle güvenle ve sağlıkla gülümseyebilir, sıkıntısız ve huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Apikal Rezeksiyon Nedir?
apikal rezeksiyon
diş tedavisi fiyatları

Eksik dişleriniz yüzünüzde yaşlı bir görüntüye mi sebep oluyor?

Genç bir yüz ve sağlıklı bir gülümseme için All on Four uygulaması burada!

Bilgi Al

Diş Tedavi Yöntemleri İle Sizi Neler Bekliyor?

Alanında uzman, güncel ve modern diş tedavi yöntemleri kullanarak sorununuza ve beklentilerinize uygun çözüm üreten diş hekimlerimizle hayalinizdeki gülümsemeye hemen kavuşun, aynalarla barışın!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

bakırköy diş hekimi

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Diş Tedavi Yöntemleri Sayesinde Farklı ve Sağlıklı Gülüşler!

All on four, 3d dental tomografi, cad cam, dijital anestezi, lazerli diş tedavisi, fiber post, apikal rezeksiyon ve diğer diş tedavi yöntemleri ile kendinize iyi bakın! Sağlıklı gülüşünüzü geri kazanın, mutlu yaşayın!

diş tedavisi randevu

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

popüler dent diş kliniği

Doktorunuza Danışın

Diş tedavileri hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

diş tedavisi

Gülüşünüzü Kaybetmeyin!

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Yeni geliştirilen tedavi yöntemleriyle 1 dakikada implant, ağrısız ve kanamasız kanal uygulamaları mümkün!

İlham Al, Harekete Geç

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Güçsüz ve sağlıksız dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Modern diş tedavileriyle hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Sıkça Sorulan Sorular

Diş tedavi fiyatları; all on four, 3d dental tomografi, cad cam, dijital anestezi, lazerli diş tedavisi, fiber post, apikal rezeksiyon uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Diş tedavisi randevusu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Diş Tedavi Yöntemleri uygulamaları alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testi
Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Diş Tedavi Yöntemleri Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Diş tedavi fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. All on four, 3d dental tomografi, cad cam, dijital anestezi, lazerli diş tedavisi, fiber post, apikal rezeksiyon uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Diş tedavi ücretleri hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al

Sosyal Medyada Biz

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173