Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gülüş Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Gülüş Tasarımı ile Size Özel Sağlıklı ve Estetik Dişlere Kavuşun!

Gülüş tasarımı; kişiye özel ideal estetik gülüşün tasarlanmasıdır. Kişinin alt ve üst dudak yapısı, burun, gözler ve yüz hatlarına göre planlanan gülüş tasarımında amaç, kişiye özel estetik ve sağlıklı dişler kazandırmaktır. 

Gülüş planlaması ile estetik bir görüntüye sahip olabilir, özgüveninizi yükseltebilirsiniz. Gülüş tasarımı fiyatlarını merak ediyorsanız yazımı okuyabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Fiyatları Yapılacak Tedavilere Göre Belirlenir!

Gülümsemeyi etkileyen sadece dişler değildir. Ağız, dudak ve diş etlerinin bütünü estetik gülüş için çok önemlidir. Gülüş tasarımı, birçok tedaviyi kapsamaktadır. Estetik gülüşü etkileyenlerden biri diş etleridir. Gülüş tasarımı diş etlerinizdeki problemleri çözmeyi de hedefler. Gülüş tasarımında diş problemleri çözülerek size daha sağlıklı ve estetik görünümlü dişler kazandırılmak amaçlanır.

Gülüş tasarımının hangi dişlere uygulanacağı hastanın ihtiyaçlarına göre değişecektir. Gülüş tasarımı fiyatları neye göre belirlenir diyorsanız, uygulanacak tedavilere ve diş sayısına göredir. Gülüş tasarımı her hasta için özel olarak yapılır. Bütüncül bir tedavi yöntemi olan gülüş tasarımı, birçok diş hekimliği tedavi yöntemlerini içinde barındırır. Bu yöntemlerden kaç tanesinin kaç sayıda dişe uygulanacağı hastadan hastaya değişkenlik gösterir. 

Gülüş tasarımı tedavisi kapsamında hastanın ihtiyacına göre; 

  • Diş beyazlatma, 
  • Yaprak porselen ya da lamine veneer kaplama, 
  • İmplant, 
  • Dolgu, 
  • Diş taşı temizliği 
  • Ortodonti tedavisi
  • Pembe estetik
  • Kanal tedavisi

İşlemlerinden bir veya birkaçı yapılabilir. Gülüş tasarımı fiyatları da bu tedavilerden hangilerinin uygulanacağına, tedavi süresine, malzeme maliyetine ve hastanın ekstra beklenti ve taleplerine göre belirlenmektedir.

Ortodonti tedavisi içerisinde tel ve plak uygulamalarını kapsayacağı için gülüş tasarımı fiyatları açısından en etkili unsur olarak karşımıza çıkar. İmplant ve kanal tedavileri de maliyetli uygulamalardır ve gülüş tasarımı için bu tedavilere ihtiyacınız olacaksa yüksek ücretler ödeyebilirsiniz. 

Ancak gülüş tasarımı yapılırken basit diş beyazlatma ve dolgu gibi işlemlere ihtiyacınız olduğunda daha maliyetli çözümlerle karşılaşırsınız. Diş eti estetiği, lamine kaplama ve diğer estetik uygulamalar için de belirlenen tedavi ücretleri genel gülüş tasarımı fiyatlarına etki edecektir. 

Estetik gülümseme planlaması sadece ön dişlere yapılabilir. Hastanın isteğine göre tek diş için bile tasarım yapılması mümkündür. Gülüş tasarımı süreci hastanın ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Hastanın diş kayıpları ya da diş kırıkları varsa öncelikle bunlar tedavi edilmelidir. Bu sebeple gülüş tasarımı fiyatları nedir sorusunun net bir cevabı yoktur.

[widget-87]

Gülüş Tasarımı Tek Bir Tedaviden İbaret Değildir!

Gülümsemeyi tasarlamak tek bir tedaviden ibaret değildir. Pek çok tedavinin bir bütünü olarak estetik gülüş elde edilir. Gülüş tasarımı fiyatları hesaplanırken uygulan işlemler tek tek toplanmaktadır. Gülüş tasarımı fiyatları, işlem gören diş sayısına göre belirlenir. Bu nedenle gülüş tasarımında ortalama fiyat belirtmek doğru değildir. Net fiyat bilgisi ancak klinik muayene sonrasında detaylı analizler ile mümkündür.

Gülüş tasarımı tedavisi ile estetik gülüşe kavuşmak istiyorsanız size özel gülüş tasarımı fiyatlarını öğrenmek ve merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173