Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Tedavi Fiyatları

ortodonti tedavi fiyatları

Ortodonti Fiyatları

Ortodonti tedavi fiyatları kişiye özeldir ve diş hekiminin yapacağı teşhis, tedavi planlaması ile belirlenir.

Ortodonti fiyatları, çocuk, yetişkin, önleyici, düzeltici, sabit ya da hareketli ortodonti uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavini süresi ve planına göre belirlenmektedir.

Diş tedavi fiyatları ve diş hekimi ücretleri ile ilgili bilgi için hasta danışmanlarımıza ulaşın, sağlıklı gülümsemenin ilk adımını atın.

Ortodonti Fiyatları İçin Fiyat Bilgisi Al

Estetik Diş Hekimliği Fiyatları

Estetik diş hekimliği tedavi fiyatları hastanın ihtiyaçlarına, beklentilerine ve uygulanacak tedavilere göre belirlenir.

Estetik diş hekimliği fiyatları, gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum ve lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına göre belirlenmektedir.

Diş hekimi fiyatları hakkında detaylı bilgiyi diş hekimlerimizden alabilir, ışıldayan bir gülüşe hemen kavuşabilirsiniz.

Estetik Diş Hekimliği İçin Fiyat Bilgisi Al
estetik diş hekimliği tedavi fiyatları
implant fiyatları

İmplant Fiyatları

İmplant diş tedavi fiyatları hastaların diş sorunlarına yönelik olarak diş hekiminin yapacağı teşhis ve tedavilere göre belirlenir.

Implant fiyatları, basit ve cerrahi uygulamalarından, lazel, all on four, cad cam ya da 3d dental tomografi yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir.

Ayrıntılı bilgi için diş hekimlerimize ulaşın, eksik dişlerinizin sebep olduğu sıkıntılardan hızla ve güvenle kurtulun.

İmplant İçin Fiyat Bilgisi Al

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Fiyatları

Ağız, diş ve çene cerrahisi fiyatları hastanın sorunlarına yönelik olarak diş hekimin yapacağı detaylı analizler sonucunda belirlenir.

Ağız diş ve çene cerrahisi fiyatları, ogmentasyon, zigoma, all on four, lazer implant, split cerrahisi, sinüs lifting yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir.

Diş tedavi ücretleri hakkında daha detaylı bilgiyi klinik asistanlarımıza ulaşarak öğrenebilir, ağrısız ve mutlu bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi İçin Fiyat Bilgisi Al
ağız diş çene cerrahisi tedavi fiyatları
kanal tedavisi fiyatları

Kanal Tedavisi Fiyatları

Kanal tedavisi fiyatları kişiye ve soruna özeldir ve diş hekimin yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda belirlenir.

Kanal tedavisi fiyatları, abseli diş tedavisi, retreatment ve kanal içi post uygulamalarından ve fiber post, apikal rezeksiyon ve lazer destekli tedavi yöntemlerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına göre belirlenmektedir.

Diş tedavi fiyatları için diş hekimlerimize ulaşabilir, vakit kaybetmeden tedavilerinizi olarak konforlu bir hayatın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kanal Tedavisi İçin Fiyat Bilgisi Al

Dolgu Fiyatları

Dolgu tedavisi fiyatları hastanın sorunlarına, ihtiyaçlarına ve uygulanacak tedavilere göre belirlenmektedir.

Dolgu fiyatları, kompozit dolgu, porselen dolgu, amalgam dolgu tedavilerinden hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir.

Diş tedavisi fiyatları hakkında diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda bilgi alabilir, sağlıklı dişlerinizle mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz.

Dolgu İçin Fiyat Bilgisi Al
diş dolgusu fiyatları
diş eti hastalıkları tedavi fiyatları

Diş Eti Hastalıkları Fiyatları

Diş Eti Hastalıkları fiyatları kişiye özeldir ve diş hekimin yapacağı ayrıntılı teşhis ve tedavi planlamasına göre belirlenir.

Diş eti hastalıkları tedavi fiyatları, diş eti iltihapları, diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş estetiği, bruksizm ve ağız kokusu uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağı kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavilerin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir.

Diş tedavi ücretleri ve diş hekimi fiyatları hakkında bilgi almak için klinik asistanlarımızı arayın, sağlıklı bir ağız ve diş etlerine kavuşmak için hemen harekete geçin.

Diş Eti Hastalıkları İçin Fiyat Bilgisi Al

Diş Protezi Fiyatları

Diş Protezi fiyatları hastaların sıkıntılarına yönelik olarak diş hekiminin yapacağı tedavi planlamasına göre belirlenmektedir.

Diş protezi fiyatları, sabit, hareketli ve implant üstü protez uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavilerin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir.

Diş hekimi ücretleri için doktorunuza ulaşarak öğrenebilir, sağlam ve sağlıklı dişlerinizle hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Diş Protezi İçin Fiyat Bilgisi Al
diş protezi fiyatları
çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları

Çocuk Diş Hekimliği Fiyatları

Çocuk Diş Hekimliği fiyatları diş hekiminin yapacağı ayrıntılı teşhis sonrasında soruna ve tedaviye göre belirlenir.

Çocuk diş hekimliği ücretleri, fissür örtücü, flour, biberon çürüğü, diş enfeksiyonları, diş travmaları uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavilerin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir.

Diş tedavi fiyatları için klinik danışmanlarımıza ulaşabilir ve çocuğunuzun diş sağlığı için gereken önlemleri geç olmadan alabilirsiniz.

Çocuk Diş Hekimliği İçin Fiyat Bilgisi Al

Dental Spa Fiyatları

Dental SPA fiyatları hastaların ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillenmektedir ve diş hekiminizin teşhisine göre belirlenecektir.

Dental spa fiyatları, diş taşı temizliği, diş eti bakımı, ağız duşu ve diş beyazlatma uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, diş etleri için farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, tedavilerin sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir.

Diş tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilir, ferah bir nefes ve sağlıklı gülümsemenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Dental Spa İçin Fiyat Bilgisi Al
dental spa tedavi fiyatları
dental radyoloji fiyatları

Dental Radyoloji Fiyatları

Dental radyoloji fiyatları diş hekimi tarafından uygulanacak tedavi yöntemine ve hastanın sağlık durumuna göre belirlenmektedir.

Dental radyoloji fiyatları, panoramik film, dental volumetrik tomografi, sefalometrik film, periapikal film, bite wing film, el bilek radyografisi, oklüzal film, genel anestezi ve sedasyon uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına ve sağlık durumuna göre belirlenmektedir.

Diş tedavi fiyatları ile ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilir, kararınızı verebilirsiniz.

Dental Radyoloji İçin Fiyat Bilgisi Al
Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173