Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Estetik Diş Hekimliği Tedavi Fiyatları

Estetik Diş Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Estetik diş hekimliği, düzgün, sağlıklı ve beyaz olmayan dişlerdeki tüm problemleri ortadan kaldıran diş hekimliği dalıdır. Estetik diş hekimliği tedavi fiyatları da güzel bir gülüşe sahip olmak isteyen her kişiye özel olacak şekilde planlanmaktadır. Kişinin diş yapısı ve sağlığı, yaşı ve beklentileri, gerekli olan diğer tedaviler estetik diş fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Estetik diş hekimliği alanına giren tedavilerin ortalama fiyatlarına bakacak olursak hizmete göre değiştiği görülmektedir. Estetik diş fiyatları ve uygulamaların içeriği hakkında bilgi almak için diş hekiminize ulaşabilirsiniz. Estetik diş hekimliği tedavi fiyatları ile gülüş tasarımı fiyatları, kaplama fiyatları, full porselen fiyatları, diş kristali fiyatları, diş beyazlatma fiyatları, bonding fiyatları hakkında detaylı bilgi sayfamızda.

1. Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı uygulamasında kişinin yüz hatlarına, dudak kalınlığına, cinsiyetine ve ten rengine göre değerlendirme yapılarak en uygun gülümseme tasarlanır. Bu nedenle gülüş tasarımı fiyatları her hasta için özel olarak belirlenecektir. Gülüş tasarımı için kullanılan dolgu malzemeleri, diş taşı tedavileri ve yapılacak diğer işlemler toplam maliyeti belirleyecektir. Gülüş tasarımı fiyatları hakkında detaylı bilgiyi ilk muayeneniz sonrasında öğrenebilirsiniz.

2. Full Porselen Fiyatları

Diğer kaplamalara göre daha parlak yüzeyli oldukları için diş eti sağlığı bakımından da son derece avantajlı olan full porselen kaplamalar ile aşınma ve renk değişikliği yaşanan dişlerde oldukça başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Full porselen fiyatları da kullanılan bu gelişmiş teknolojiyle birlikte kişiye göre belirlenmektedir. Kaç diş üzerinde yapılacağı, öncesinde uygulanacak tedaviler estetik diş hekimliği tedavi fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

[widget-87]

3. Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Zirkonyum esaslı porselenler normal metalden daha dayanıklı olduklarından ve hastanın ağzında doğal ve estetik bir görünüm yarattıklarından, kişilerin yaşam kalitesini arttırmakta, mükemmel bir gülüş kazandırmaktadır. En çok tercih edilen estetik diş hekimliği uygulamalarından biri olarak zirkonyum kaplama fiyatları kişinin diş sağlığına, kaplama yapılacak diş sayısına ve diğer tedavi uygulamalarına göre belirlenecektir. Estetik diş fiyatları açısından kaplamalar büyük etki yapmaktadır.

4. Lamina Porselen Kaplama Fiyatları

Genel olarak ön dişlerde uygulanan, farklı renk ve formlarda hazırlanarak dişlerin ön yüzlerine yapıştırılan lamina porselen kaplamalar, oldukça sağlamdırlar ve tamamen gerçek bir görünüm sağlamaktadırlar. Lamina porselen kaplama fiyatları ise uygulama yapılacak diş sayısına, malzeme kalitesine, kişinin genel ağız sağlığına göre belirlenmektedir. Lamina kaplama fiyatları için en doğru bilgiyi hekiminiz verecektir. Estetik diş hekimliği tedavi fiyatları genellikle uygulanacak tüm tedavilerin toplam ücreti olarak karşınıza çıkacaktır.

5. Estetik Dolgu Fiyatları

Estetik dolgu, dişlerde bulunan eksiklik, hasar ve çürüklerin neden olduğu problemlerde, dişlerin doğal rengindeki dolguların özel bir ışık tekniğiyle dişe yapıştırılması uygulamasıdır. Estetik dolgu fiyatları son yıllarda sıklıkla tercih edildiği için yükselmiştir. Kişiye özel belirlenen estetik dolgu fiyatları üzerinde işlemin yapılacağı diş sayısı, genel ağız sağlığına göre uygulanacak ekstra tedaviler etkili olmaktadır. Estetik diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

6. Diş Beyazlatma Fiyatları

Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişleri beyazlatmak ve kişiye özel renk tonuna ulaşmak için kullanılan diş beyazlatma tedavisi; ev tipi, ofis tipi, tek diş beyazlatma ve kombine beyazlatma teknikleriyle ihtiyacınıza göre uygulanabilmektedir. Diş beyazlatma fiyatları; tercih edilen beyazlatma tipine, beyazlatılacak diş sayısına, kişinin diğer estetik diş hekimliği uygulamalarına ihtiyacı olup olmamasına göre belirlenmektedir.

7. Diş Kristali Fiyatları

Diş kristali uygulaması, daha estetik ve parlak bir görüntü için dişlerin yüzeyine yapay kristal taş ya da pırlanta yapıştırılması işlemidir. Diş kristali fiyatları belirlenirken hastanın beklentileri, kristal takılacak diş sayısı, takılan kristalin maddi değeri, diş üzerinde beyazlatma ya da diğer estetik tedavilerin uygulanıp uygulanmaması etkili olmaktadır. Diş kristali fiyatları hakkında hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

8. Tam Seramik Kuron Kaplama Fiyatları

Tam seramik kaplamalar, alt yapısında güçlendirilmiş porselen bulunan ya da tamamıyla blok olarak güçlendirilmiş porselenden yapılan uygulamalardır. Tam seramik kaplama fiyatları; uygulama yapılacak diş sayısına, kişinin ağız sağlığının uygun olup olamamasına göre ekstra tedavi hizmetlerine bağlı olarak kişiye özel olarak belirlenecektir. Seramik malzeme kullanılan kuron fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir.

9. Bonding Fiyatları

Bonding uygulaması, kompozit malzeme kullanılarak dişlerin onarılması ve boyutlarının değiştirilmesi işlemidir. Bu uygulamayla dişlerinizin lekelenmeye karşı dayanıklılığı artmaktadır. Bonding fiyatları; tedavi yapılacak diş sayısına, hastanın ihtiyacı olan diğer tedavilere göre belirlenecektir. Bonding maliyeti yüksek olabilen bir uygulamadır. Hastane ve hekim faktörü de estetik diş fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

Estetik diş hekimliği alanına giren uygulamaların tedavi fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. İlk muayene sonrasında sorunuza uygun tedaviler ve estetik diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında hekiminiz tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Estetik diş fiyatları; gülüş tasarımı fiyatları, kaplama fiyatları, full porselen fiyatları, diş kristali fiyatları, diş beyazlatma fiyatları, bonding fiyatları için farklı rakamlarda karşınıza çıkabilir. En sık yapılan bu estetik diş uygulamaları için kampanyalı tedavilerden de yararlanabilirsiniz.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173