Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Sağlığı Testi

Diş Sağlığı Testi

Dişlerinizi doğru fırçaladığınıza inanıyor musunuz? Kullandığınız diş fırçası size uygun mu? Bu soruların cevabı online diş sağlığı testimizde! Testi çözerek dişlerinizin ne kadar sağlıklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca vakit kaybetmeden doktorunuza ulaşarak diş sağlığınızı koruyabilirsiniz. Haydi, testimizi çözün!

Diş Sağlığı
Testi

1. Dişlerinizi ne kadar sürede fırçalıyorsunuz?

2. Dişlerinizi fırçalama tarzınız aşağıdakilerden hangisidir?

3. Diş fırçanızı ne kadar zamanda bir değiştiriyorsunuz?

4. Dişlerinizi hangi tür diş fırçası ile temizliyorsunuz?

5. Ne kadar zamanda bir diş hekimine kontrole gidiyorsunuz?

6. Ne sıklıkla diş ipi kullanıyorsunuz?

7. Diş taşı temizliğinizi ne sıklıkta yaptırıyorsunuz?

En Çok Tercih Edilen Tedavi Uygulamaları

Ortodontik sorunlar için avantajlı diş telleri, diş kayıplarına çözüm sunan implant teknolojisi, dijital gülüş tasarımı ve komple ağız bakımı dahil hastalarımızın önerdiği tedaviyi inceleyin. Sizin için en doğru tedaviyi keşfedin!

diş sağlığı testi

Online Test Tanıyı Kolaylaştırır!

Diş sağlığınızın yerinde olup olmadığını ya da doğru bildiğiniz yanlışları öğrenin, diş sağlığı testini çözerek tanıyı kolaylaştırın.

Dişlerinizi ne kadar iyi fırçaladığınızı, ağız bakımınızın yeterli olup olmadığını diş sağlığı testi sayesinde öğrenirken diş hekiminize de hızla ulaşarak sorununuzun giderilmesini sağlayabilirsiniz. Online diş sağlığı testini çözerek hayatınızı değiştirecek güzel bir adım atın.

Alanında uzman diş hekimlerimiz sayesinde diş sağlığınıza yönelik doğru bilgilere ulaşın, diğer bakım testleriyle birlikte dişlerinizi yakından tanıyın!

Randevunuzu Planlayın

Kalıcı Tedaviler

Ağız ve diş sağlığınızın koruyucusu güvenli ve pratik tedavilerle birlikte size özgü gülüşünüzü kazanacaksınız.

Online diş sağlığı testi sonucunda elde ettiğiniz verileri diş hekiminizle paylaşarak sizin için en uygun tedaviyi öğrenebilirsiniz. Erken tanının her hastalıkta olduğu gibi diş hastalıklarında da önemli olduğunu unutmamalı, tedavinizi olmalısınız.

Diş sağlığınızı korumanız için yeni nesil görüntüleme ve tedavi uygulamalarından yararlanarak gülüşünüzü özgürleştirebilirsiniz.

Diş Hekiminizle Tanışın
diş sağlığı test
diş sağlığı testleri

Gülüşünüz İmzanız Olacak

Diş sağlığı testi ile hızlı tedavi olacak, inci gibi dişlere kavuşarak gönlünüzce gülmenin tadını çıkaracaksınız.

Dişlerinizin bakımını doğru yapmadığınızda gülüşünüzü kaybedersiniz. Uzman diş hekimlerimiz ve tam donanımlı kliniğimiz sayesinde tedavilerinizi güvenle olabilirsiniz. Diş sağlığı testi ile tanınızı kolaylaştırın, doktorunuza yardımcı olun…

Siz de diş sağlığınıza kavuşmak için ilk olarak diş sağlığı testi ile sorunu öğrenin, ardından doktorunuza kısa sürede ulaşın.

Gülüşünüzle Fark Yaratın
Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173