Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Selfie Çekerken Nasıl Daha Güzel Gülümseyebilirsiniz?

Fotoğraflarda Daha Güzel Gülümsemenin Sırları Neler?

Selfie, sosyal medya kullanımının giderek popülerleşmesiyle birlikte hayatımıza giren bir fotoğrafçılık terimi oldu. Çektiğimiz fotoğraflarda ve selfielerde güzel gülümsemek de haliyle önem kazanmış oldu.

Biriyle tanışırken ya da selfie çekerken güzel gülümseme sizinle ilgili ilk izlenimi yaratacak şeydir. Peki selfielerde güzel gülümsemenin sırları neler? Güzel gülümseyebilmek için neler yapılabilir? Gelin birlikte inceleyelim.

Diş Bakımınıza Özen Gösterin!

Güzel gülümsemenin sırlarından en önemlisi elbette diş bakımına özen göstermektir. Dişlerinize iyi baktığınız takdirde güzel gülümsemeniz kaçınılmaz olacak. Bunun için günde en az iki kere dişlerinizi fırçalayın. Diş ipi kullanımını ihmal etmeyin. Diş temizliğinizi tamamlamak için ağız gargaralarından faydalanabilirsiniz. 

Diş Muayenelerinizi Aksatmayın!

Selfie çekerken güzel gülümsemek için ağız ve diş sağlığınıza özen göstermelisiniz. Güzel gülümsemenin sırları, sağlıklı ağız ve dişler olmaksızın bir işe yaramayacaktır. Bu sebeple 6 ayda bir diş hekiminize muayene olun. Eğer gerekiyorsa implant ve dolgu gibi önemli tedavilerinizi aksatmayın. Güzel gülümseme, sağlıklı dişlere sahip olmaya bağlıdır. 

Diş Taşlarınızı Temizletin!

Dişlerde oluşan bakteri ve mineral birikintisine diş taşı denir. Dişler zaman içinde birçok yiyecek kalıntısına maruz kalır. Bu kalıntılar düzenli bir şekilde temizlenmediğinde dişlerin yüzeyinde oluşan birikintiler sertleşir. Diş taşı, dişlerin hem ön hem arka yüzeylerinde sarı ve kahverengi lekeler olarak görülebilir. Bu lekelenmeler selfielerde güzel gülümsemenin önüne geçecektir. Diş taşları, ağız sağlığı ve güzel gülümseme için mutlaka tedavi edilmesi gereken bir sorundur. 

Diş Çapraşıklığınız Varsa Ortodonti Tedavisine Başlayın!

Diş çapraşıklığı sorununuz varsa fotoğraflarda özgürce gülümseyemiyor olabilirsiniz. Fakat diş çapraşıklığı tedavisi mümkün olan bir ağız sağlığı problemidir. Güzel gülümsemenin sırlarından biri ortodonti tedavisidir diyebiliriz. Diş çapraşıklığı sorununu çözmek, sağlıklı dişlere kavuşmak ve selfielerde güzel gülümsemek için ortodonti tedavisine başvurabilirsiniz.

[widget-87]

Selfielerde Güzel Gülümseme İçin Gülüş Estetiği Yaptırabilirsiniz!

Güzel gülümsemenin sırlarından biri dijital gülüş tasarımı ve gülüş estetiğidir. Selfie çekerken güzel gülümsemek için dijital gülüş tasarımı ya da diğer ismi ile gülüş estetiği yaptırabilirsiniz. Dijital gülüş estetiği tamamen kişiye özel yapılmaktadır. Sizin diş ve yüz yapınıza göre en güzel gülümseme tasarlanır. Gerekli tedaviler ile tamamen size özel mükemmel gülümsemeye gülüş estetiği ile kavuşabilirsiniz. 

Daha Beyaz Dişlerle Çektiğiniz Selfielerde Işıldayın!

Güzel gülümsemenin sırlarından bir diğeri beyaz dişlere sahip olmaktır. Güzel gülümsemek için diş beyazlatma işlemine başvurabilirsiniz. Diş beyazlatma işlemi, diş yüzeylerindeki gözenekli mine yapısında oluşan renkli, organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderilmesiyle yapılır. Diş beyazlatma oldukça güvenilir ve zararı olmayan bir işlemdir. Selfie çekerken güzel gülümsemek, bembeyaz dişlerle çok daha keyifli bir hale gelecektir. 

Güzel Gülümsemek İçin Kendinize Güvenin!

Güzel gülümsemenin sırlarının en önemlisi kendinize güvenmektir. Özgüven sahibi olmak selfielerde güzel gülümseme için olmazsa olmazdır. Bunun için elbette ağız ve diş sağlığınıza da güveniyor olmanız gerekir. Güzel gülümsemek için diş sağlığınıza dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz.

Selfie çekerken güzel gülümsemek artık imkansız değil. Gelişen teknoloji ile dişlerinizle ilgili rahatsız olduğunuz bir problem varsa kısa sürede çözülebilmektedir. Bunun için yapmanız gereken diş sağlığınıza gereken özeni göstermek ve diş muayenelerinizi aksatmamaktır.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173