Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dental SPA Fiyatları

Dental SPA Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Diş bakımında yeni trend Dental SPA uygulamalarıdır. Taze bir nefes, beyaz dişler ve sağlıklı diş etleri için dental spa uygulamasından yararlananların sayısı her geçen gün artmaktadır. Ağız ve dişlerin genel bakımlarını kapsayan, bir nevi ferahlatma işlemi olarak adlandırabileceğimiz Dental SPA fiyatları klinikler ve uygulamalar arası farklılık göstermektedir.

Dental SPA fiyat ve uygulamaları hakkında hastaya ilk randevuda bilgi verilmektedir. İhtiyaç duyulan tedaviler gerçekleştirilerek maliyetler netleşir. Diş beyazlatma fiyatları, diş taşı temizliği fiyatları ve ağız duşu fiyatları her hastane ve klinik için farklı rakamlarda olmaktadır. Dental SPA fiyatları üzerinde etkili etmenler ve genel maliyetler üzerine konuşacak olursak;

1. Diş Taşı Temizliği Fiyatları

Ağız ve diş sağlığını düşünen herkesin düzenli olarak yaptırması gereken diş taşı temizliği sayesinde ağız kokusu, kemik iltihapları, diş çekilmeleri ve çürükleri, ağız içi yara şikayetleri ortadan kaldırılmaktadır. Diş taşı temizliği fiyatları da kişinin sorununun boyutuna, dişlerin genel sağlık durumuna göre belirlenecektir. Bu nedenle her hastanın tedavi ücretleri farklıdır. Dental SPA fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

2. Diş Eti Bakımı Fiyatları

Diş eti bakımı fiyatları; diş etlerindeki deformasyonun boyutuna, uygulanacak tedavi yöntemlerine, kişinin farklı tedavilere ihtiyacı olup olmamasına göre değişkenlik gösterecektir. Diş etlerinde lazer vb. kapsamlı uygulamalar ise tedavi maliyetlerini arttırabilir. Düzenli diş eti bakımı sayesinde diş kayıplarının ve diş eti iltihaplarının önüne geçebilirsiniz. Dental SPA fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

[widget-87]

3. Ağız Duşu Fiyatları

Plak oluşumunu engelleyen, ortodontik tedavi gören ve diş eti problemi yaşayan hastalar için rahatlıkla kullanılabilen Dental SPA uygulaması ağız duşu fiyatları ekonomik olduğu için herkes tarafından tercih edilebilir. Doktor önerileriyle evde de uygulanabilen ağız duşu, klinik ve hastane ortamında kullanıldığında daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Dental SPA fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

4. Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş çürüklerinizden ve ağız kokusundan, diş hassasiyetinden ve estetik kaygılarınızdan uzaklaşmanızı sağlayacak diş beyazlatma fiyatları; kişinin genel ağız sağlığına, uygulanacak tedavinin kapsamına, çürük ya da dolgu uygulaması yapılıp yapılmamasına göre belirlenmektedir. Dental SPA fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Dental SPA tedavi fiyatları yapılacak tedaviye göre kişiye özel olarak belirlenmektedir. Diş beyazlatma fiyatları, ağız duşu fiyatları ve diş taşı temizliği fiyat aralığı en çok merak edilenlerdendir. İlk muayene sonrasında doktorunuz Dental SPA fiyatları hakkında detaylı bilgi verecektir.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173