Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Pembe Estetik Nedir? Kimler Yaptırabilir?

Pembe Estetik ile Daha Güzel Gülümsemek Mümkün!

Pembe estetik, diş etlerine yapılan estetik uygulamalarına verilen isimdir. Pembe estetikte amaç size daha güzel ve estetik bir gülümseme kazandırabilmektir. 

Güzel bir gülümseme için düzgün dişler kadar sağlıklı ve güzel görünen diş etleri de çok önemlidir. Pembe estetik, diş etlerinde olan problemleri çözmeye yarayan tedavi yöntemidir? Pembe estetik nedir, pembe estetik kimlere yapılır merak ediyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz. 

Estetik Gülüş İçin Sağlıklı Diş Etleri Olmazsa Olmaz!

Estetik gülüş için sağlıklı ve beyaz dişler kadar diş etlerinin görünümü de olmazsa olmazdır. Sağlıklı diş etleri açık pembe renk görünümünde, pütürlü ve parlak bir yapıda olmalıdır. Diş ve diş etleri arasında uyumsuzluk, gülümsemeyi olumsuz etkilemektedir. Pembe estetik diş etinin sağlıklı olmaması ve ideal görünümde olmaması durumunda uyguladığımız tedavi yöntemidir. Pembe estetik tedavisi tek seansta uygulanabilmektedir. Pembe estetik kimlere yapılır diye soruyorsanız:

  • Pembe estetik tedavisi diş eti rengi olması gerekenden açık ya da koyu renkte olan hastalara uygulanabilmektedir. Öncelikle diş eti renginin farklı olmasındaki sorunun kaynağı bulunur. Ona göre tedavi yöntemi belirlenir. Pembe estetik ile hasta ideal diş eti rengine kavuşabilir.
  • Bazı hastalarda diş eti seviyelerinde orantısızlık görebilmekteyiz. Bu görüntü gülümsemeyi olumsuz olarak etkiler. Pembe estetik ile hastanın diş eti seviyesindeki orantısızlığı giderebiliriz.
  • Diş eti iltihabı şikayetiniz varsa pembe estetik ile bu şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Pembe estetik, diş eti görünümünü iyileştirmekle birlikte diş eti iltihaplarını da tedavi etmektedir. 
  • Gülümserken diş etlerinizin gerektiğinden fazla görünmesi gülümsemenizi olumsuz etkiliyor olabilir. Böyle bir şikayetiniz varsa çözmek için pembe estetik tedavisinden faydalanabilirsiniz. Pembe estetik, gülümsemeyi kötü etkileyen bu görüntüyü iyileştirmektedir. Diş eti tedavisi yüz ifadenizi daha da güzelleştirmektedir.

İsmi ne kadar estetik olsa da pembe estetik tedavisi ile diş eti problemleri de tedavi edilmektedir. Ağız ve diş sağlığını korumak pembe estetiğin amaçlarındandır. Diş eti ile size estetik bir gülümseme kazandırmanın yanında diş eti dokularınızı da iyileştirmekteyiz. Ayrıca pembe estetik ile varsa diş eti iltihaplarını tedavi edebilmekteyiz. Diş etinden kaynaklı diş boylarında orantısızlık varsa pembe estetik ile diş boyutlarını eşitleyebiliriz.

[widget-87]

Pembe Estetik Tedavisi ile Sağlıklı Diş Etlerine Sahip Olun!

Pembe estetik tedavisi, hastanın şikayetlerine göre tek seansta çözüme kavuşturulabilmektedir. İyileşme süresi yine hastamıza uyguladığımız tedavilere göre maksimum 1 hafta olacaktır. Diş eti tedavisi size ağrı ya da acı vermeyecektir. Aksine gülüş estetiğinizi iyileştirerek daha sağlıklı diş etlerine sahip olabilirsiniz.

Diş eti tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız kliniğimizden randevu alabilirsiniz. Böylece sizi mükemmel gülümsemeye kavuşturacak diş eti estetiği ile ilgili ilk adımı atabilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173