Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Full Porselenler (Empress) - Porselen Diş Kaplama

Full Porselen Diş Uygulamasıyla Kalıcı Güzellik Çok Yakın! Empress Kaplama

Full porselen diş kaplama uygulamaları, estetik kaygıları olan herkese yapılabilen, Estetik diş hekimliği alanının en çok tercih edilen uygulamalarından biridir. Aralıklı diş dizilimlerinde, fiziksel ve kimyasal aşınma olan dişlerde, renklenme sorunu olan dişlerde, doğum kaynaklı şekil ve doku bozukluklarında, pozisyon bozukluğu bulunan dişlerde, çoklu restorasyon gereken diş problemlerinde en çok tercih edilen yöntem full porselen diş ya da bir diğer adıyla empress kaplama olmaktadır.

Full porselen diş kaplama, basınç altında sıkıştırılmış kristal yapılı seramik çekirdek üzerine cam seramiğin pişirilmesi ile elde edilen porselen diş tasarımlarıyla yapılmaktadır. Doğal dişlere en yakın forma sahip olan full porselen dişler, fonksiyonel özellikleri ve performans verimliliği ile yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Diğer kaplamalara oranla daha yüksek maliyete sahip olsa da elde edilen sonuç mükemmeldir. Full porselen diş kaplama nasıl yapılır, empress diş fiyarları nasıl belirlenir, yakından bakalım.

 

Full Porselen Diş Kaplama Avantajları - Empress Diş İle Hayata Gülümse

Tamamen kişinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre yapılan full porselen diş kaplama ya da empress kaplama, doğal ve sağlıklı diş görünümü dışında kişiye pek çok avantaj sağlamaktadır. Full porselen diş kaplama avantajları:

  • Full porselen diş uygulaması diş rengine tamamen uyumludur.
  • Empress diş uygulaması diğer kaplama çeşitlerine göre dişlere daha iyi tutunur.
  • Diğer kaplamalara göre full porselen diş kaplama daha parlak yüzeylidir.
  • Full porselen dil tedavisi hızlı sonuç veren ve kişinin günlük yaşamına devam etmesini sağlayan uygulamalardır.
  • Full porselen diş kaplama aşınmalara karşı son derece dayanıklıdır.
  • Empress diş uygulaması dişeti sağlığına herhangi bir zarar vermez.
  • Dişe istenildiği gibi şekil verme imkanı tanır.
  • Full porselen diş tedavisi kişiye yüz yapısına uyumlu bir görünüm kazandırır.
  • Empress diş kaplama, diş dokusunu plak oluşumundan korur.
  • Full porselen diş uygulaması ağızda koku şikayetine neden olmaz.

Ağız içi tüm yumuşak ve sert dokularla uyum içinde olan full porselen diş kaplama, rahatlıkla uygulanmakta ve doğal dişleri aratmamaktadır. Maliyetli olsa da yıllarca aynı konforda kullanılmaktadır.

[widget-87]

Full Porselen Diş Uygulamasında Alerji Riski Var Mı?

Porselen diş kaplama yaptıracak olanların en çok merak ettikleri konulardan biri de porselenlerin ağızda alerji oluşturup oluşturmayacağıdır. Empress diş kaplama, metalden ziyade cam destekli porselen kullanılması nedeniyle ağız içinde herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmamaktadır. Hazırlanan ilk tasarım ile birlikte uyum sorunları gözlenerek kalıcı olmadan giderilmektedir. Bu nedenle korkmanızı gerektirecek herhangi bir durum yoktur.

Full porselen diş kaplama fiyatları; uygulama yapılacak diş sayısına, kişinin taleplerine, seçilen malzemenin kalitesine, diğer diş hekimliği tedavilerine ihtiyaç duyulup duyulmamasına ve tedavi planına göre değişebilir. Empress diş kaplama ve full porselen diş kaplama fiyatları hakkında merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. 

[widget-130]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173