Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kanal Tedavisi Fiyatları

Ücretler Neye Göre Belirleniyor?

Dişte bulunan sinirler ve damarlar çeşitli sebeplerle canlılıklarını yitirebilirler. Kanallarda bulunan sinirlerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve dolgu maddeleri ile doldurulması gerekir. Bu da kanal tedavisi ile mümkündür. Kanal tedavisi hastaların en çok korktukları uygulamalardan biri olsa da son yıllarda geliştirilen yöntemlerle birlikte daha rahat yapılmaya başlanmıştır.

Kanal tedavisi fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Tedavi planı ve kapsamına göre kanal tedavisi fiyatları hakkında bilgi verilecektir.

1. Apseli Diş Tedavisi Fiyatları

Diş kökleri ve etlerine yayılan apseler müdahale edilmediğinde diş kayıplarına sebep olmaktadır. İlaç tedavisi, dişin kök ucu ve etrafına yapılan müdahalelerle sorun çözülmektedir. Apseli diş tedavisi fiyatları; dişlerin genel sağlık durumuna, apsenin ne kadar ilerlediğine ve başka tedavilere gerek olup olmadığına göre değişecektir. Kanal tedavisi fiyatları için doktorunuz muayene sonrası size özel bir ücretlendirme yapacaktır.

2. Retreatment Fiyatları

Dişlerdeki enfeksiyonun tam olarak uzaklaştırılamaması ya da tüm kanalların temizlenememesi kanal tedavisinin yenilenmesine neden olur. Retreatment olarak adlandırılan bu tedavide maliyet dişlerdeki sorunun şiddetine göre belirlenecektir. Retreatment fiyatları kişiye özel olarak değişirken tedavinin özel klinikte ya da devlet hastanesinde yapılması da kanal tedavisi fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

[widget-87]

3. Kanal İçi Post Fiyatları

Kanal içi post uygulaması, aşırı madde kaybı olan dişlere yapılan dolguların başarısız olmasını engellemek için kanal tedavisinden destek alınarak yapılır. Oldukça güvenilir olan kanal içi post tedavisi fiyatları; madde kaybı olan diş sayısına, tedavide kullanılacak malzemeye, doktorun başka tedavileri gerekli görüp görmemesine göre değişecektir. Kanal tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgiyi diş hekiminizden alabilirsiniz.

Kanal tedavisi fiyatları kişiye özel olarak belirlendiği için öncelikli olarak doktorunuzdan randevu almanız gerekmektedir. Her klinik ve hastanenin tedavi ücretlerinin birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurun. Kanal tedavisi fiyatları hakkında sağlıklı bilgi almak için diş hekiminize ulaşın.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173