Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ağız Diş Çene Cerrahisi Tedavi Fiyatları

Ücretler Neye Göre Belirleniyor?

Ağız, diş ve çene cerrahisi ile ağız boşluğu içinde yer alan dokuları ilgilendiren rahatsızlıkların teşhisi ve tedavisi, ameliyathanede uygulanmaktadır. Hijyenik ve konforlu ortamlarda yapılan tedavilerle olması gereken ağız sağlığına kavuşursunuz.

Genellikle diş çekimi uygulamalarını kapsayan ağız diş çene cerrahisi fiyatları, kişiye özel belirlenmektedir. Muayene sonrası gerekli görülen tedavi şekline ve cerrahinin boyutuna göre tedavi maliyeti belirlenecektir.

1. 20 Yaş Diş Çekimi Fiyatları

Ağzımızda en son süren dişler olan 20 yaş dişleri, diğer dişlerin şeklini ve sağlığını etkilediği, ağrı ve şişliğe sebep oldukları için çekilmelidir. Gerekli operasyon ne kadar erken yapılırsa ağız sağlığınız o kadar erken koruma altına alınmış olur. Yirmilik diş çekimi fiyatı; dişin konumuna, çekimin özel ya da devlet hastanesinde yapılıp yapılmadığına, kullanılacak ekipmana ya da cerrahiye gerek olup olmamasına göre belirlenecektir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

2. Diş Çekimi Fiyatları

Çürüme ya da çeşitli tedaviler nedeniyle gerekli görülen diş çekimi; diş hekimliği tedavilerinde en az maliyetli olan uygulamalardan biridir. Çekilecek diş sayısına, kullanılacak ekipmanlara, çekim sonrası uygulanacak tedaviye, cerrahi gerekip gerekmemesine göre diş çekimi fiyatları belirlenmektedir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

[widget-87]

3. Çene Kisti Tedavi Fiyatları

Kistler çene kemiğinin herhangi bir bölgesinde ya da diş köklerinde bulunabilir ve tedavi edilmedikleri takdirde çene kemiğini zayıflatarak kırıklara açık hale getirebilirler. Çene kistleri cerrahi yöntemlerle alındığı için maliyetli bir tedavi olabilir. Çene kisti tedavi fiyatları operasyonun kapsamına, kistlerin alınmasından sonra uygulanacak tedaviye, kist tedavisinin özel klinikte ya da devlet hastanesinde yapılıp yapılmamasına göre değişmektedir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

4. Gömük Diş Çekimi Fiyatları

Diş eti ya da kemik altında kalmış gömük dişler tedavi edilmedikleri takdirde ağrı, şişlik, ağızda kötü tat ve koku, kanama gibi sorunlara neden olurlar. Çene ve diğer diş yapılarına zarar vermemeleri için uzman bir diş hekim tarafından çekilmeleri gerekmektedir. Gömük diş çekimi fiyatları, çekilecek diş sayısına ve cerrahi müdahale gerekip gerekmediğine göre değişiklik göstermektedir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

5. Çene Eklemi Tedavi Fiyatları

Çene eklemindeki kemik ve yumuşak dokularda görülen çene eklemi rahatsızlıkları ağrı, kulaklarda çınlama problemleri, yüzde asimetri ve çene fonksiyonlarında bozulmalara sebep olmaktadır. Çene eklemi tedavi fiyatları ise sorunun şiddetine göre belirlenecek tedavi planı sonrası netleştirilmektedir. Eklem cerrahisi ile birlikte gerekli olan diğer tedaviler de toplam maliyeti netleştirecektir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

6. Implant Cerrahisi

Implant cerrahisinde ağız içi muayenesi ve dijital görüntüleme yöntemleriyle gerekli kontroller yapıldıktan sonra eksik dişlerin bulunduğu çene kemiklerine implantlar cerrahi olarak yerleştirilirler. Cerrahi implant tedavi fiyatları; implant sayısına, hangi yöntemle takılacağına, hekimin tedavi planına göre belirlenmektedir. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Ağız diş ve çene cerrahisi tedavi fiyatları, ilk muayenede doktorunuz tarafından belirtilecektir. İhtiyacınız olan uygulamaya göre ücretlendirme yapılacaktır. Ağız diş çene cerrahisi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için farklı kliniklere ve hastanelere de başvurabilirsiniz.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173