Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Diş Hekimliği Tedavi Fiyatları

Ücretler Neye Göre Belirleniyor?

Çocuklarınızın sağlıklı çene ve diş yapılarının oluşumuna destek olacak Çocuk Diş Hekimliği uygulamaları için her klinik ve hastanede fiyat politikası değişkenlik gösterecektir. Uzman Pedodontist gözetiminde yapılacak tedavilerin maliyeti çocuğun genel diş sağlığı ve uygulanacak olan tedavinin kapsamına göre belirlenecektir.

Çocuklarınızın süt ve daimi dişlerinin sağlıklı şekilde korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin oluşturduğu sorunların giderilmesini, çene ve diş problemlerinin önüne geçilmesini istiyorsanız Çocuk Diş Hekimliği tedavilerinden yararlanmalısınız. Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

1. Biberon Çürüğü Tedavi Fiyatları

Biberon çürüğü bebeğinizin süt dişlerinin yapısını bozar, dişlerde büyük madde kayıpları meydana getirir, ağız sağlığının yanı sıra çocuğunuzun konuşmasında ve estetik görünümünde problem yaratır. Bu nedenle biberon çürüğü tedavisi önemlidir. Biberon çürüğü tedavi fiyatları; çocuğunuzun diş çürüklerinin boyutuna, uygulanacak tedavinin kapsamına göre özel olarak belirlenecektir. Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

2. Diş Çürükleri Restorasyonu

Dolgu uygulamaları ve ampütasyon gibi yöntemler sayesinde çocuklarınız diş kayıpları yaşamak zorunda değil. Alanında uzman diş hekimleri sayesinde sağlıklı dişlere kavuşabilirler. Diş çürüğü restorasyonu fiyatları çocuk tedavilerinde yetişkinlere göre daha makul olacağı için vakit kaybedilmeden yaptırılmalıdır. Aksi halde çocuklarınızın gelecek dişlerinin de sağlıksız olması söz konusudur. Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

[widget-87]

3. Diş Enfeksiyonları

Çocuklarda diş enfeksiyonlarını önleyecek, diş çürüklerinin ortadan kaldırılmasını ve ağız sağlığının oluşturulmasını sağlayacak diş enfeksiyonu tedavi fiyatları, enfeksiyonun şiddetine, tedavi edilecek diş sayısına, diğer tedavilere gerek olup olmadığına göre belirlenmektedir. Diş apsesi ve diş eti iltihabı tedavi edilmezse çocuklarda ciddi hayati tehlikeye yol açabilir, bu nedenle tedavi edilmesi şarttır. Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

4. Diş Travmaları

Çocukların yaklaşık 1/3’ünde görülen diş travmaları şekli ve büyüklüğü nasıl olursa olsun erkenden tedavi edilmelidir. Diş travması tedavi fiyatları; diş kırıkları ve kayıplarının boyutuna, tedavi edilecek diş sayısına göre belirlenecektir. İlk muayene sonrasında probleme özel olarak tedavi ve ödeme planı hekiminiz tarafından çıkarılacaktır. Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Gelecekte çocuklarınızın diş sorunları ile karşılaşmasını önleyen, özgürce gülmelerini sağlayan çocuk diş hekimliği uygulamaları için hemen doktorunuza ulaşın! Çocuk diş hekimliği tedavi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz. Çocuk diş hekimi fiyatları özel ve devlet hastaneleri ile kliniklerde farklılaşmaktadır, aklınızda olsun.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173