Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İmplant Tedavi Fiyatları

İmplant Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Diş kayıplarını telafi eden uygulamalardan biri olan implant; dişlerin doğala en yakın biçimde geri kazanılmasını sağlamaktadır. Kısmi ya da tam diş eksikliklerine çözüm olan implant tedavisinin maliyeti de değişiklik göstermektedir. İmplant fiyatları ilk muayene sonrasında kişiye özel belirlenirken tedavinin kapsamı, kaç diş için uygulanacağı, kişinin kemik yapısı için başka tedavilere ihtiyaç olup olmadığı da maliyeti etkileyecektir.

İmplant tedavi fiyatları hakkında detaylı bilgiyi farklı diş hekimlerinden ve diş kliniklerinden de alabilirsiniz. İmplant fiyatları için yazımızdaki bilgilerden de yararlanabilirsiniz...

1. Basit İmplant Tedavi Fiyatları

Çene kemikleri içerisine yerleştirilen vidalarla gerçekleştirilen basit implant, sağlıklı diş kayıplarının önüne geçmesi ve çene yapısı ile kemik dokusunu koruması bakımından tercih edilmektedir. Estetik olarak ideal bir yöntem olan basit implant fiyatları; implant yapılacak diş sayısına, kullanılacak protezlerin maliyetine, kişinin ağız sağlığına bağlı olarak gerekli olacak ekstra tedavilere göre belirlenmektedir. Basit implant fiyatları; diş hekiminin profesyonelliğine ve özel ya da devlet hastanesinde uygulama yapılmasına göre de değişecektir.

2. Cerrahi İmplant Tedavi Fiyatları

Cerrahi implant tedavisinde amaç eksik dişleri tamamlamak, eski estetik görünüm ve fonksiyonlarını geri kazandırmaktır. Bu nedenle tedavide daha farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Dişlerini tamamen kaybeden hastalar için gerekli görülen cerrahi implantlar kişiye özel ücretlendirilmektedir. Cerrahi implant fiyatları da basit implantta olduğu gibi uygulama yapılacak diş sayısına, çürük temizliği ya da dolgu gibi ekstra tedavilerin uygulanıp uygulanmayacağına göre değişmektedir.

[widget-87]

İmplat fiyatları; implant yapılacak diş sayısına ve kişinin genel ağız sağlığına bağlı olarak farklı tedavilere ihtiyaç duyulup duyulmayacağına göre değişmektedir. Tek diş implant fiyatları ile çoklu implant fiyatları aynı değildir. Tek diş implant fiyatları çoklu implant fiyatları ile karşılaştırıldığında daha ekonomiktir.

İmplant fiyatları için belirlenen ortalama aralıkları ilk muayene sonrasında hekiminiz belirtecektir. Tedavi planı ve kullanılacak malzemeye göre farklı implant tedavi fiyatları karşınıza çıkabilir. İmplant maliyeti ve implant fiyatları hakkında bilgi almak için diş hekimlerimize ulaşabilirsiniz.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173