Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tedavi Yöntemleri Fiyatları

Ücretler Neye Göre Belirleniyor?

Yeni gelişen teknolojiler ve uygulanan tedavi yöntemleriyle ağız ve diş tedavilerinde sorunlar hızlı ve pratik bir şekilde çözülüyor. Diş tedavi yöntemi fiyatları da her uygulama için özel olarak belirleniyor. Geliştirilen teknolojik tedavilerin maliyetleri yüksek olsa da gözle görülür başarı oranları, tedavi ve iyileşme süresini kısaltmaları nedeniyle tercih ediliyor.

Dişlerinizin görünümünden memnun değilseniz ve ağız sağlığınızla ilgili endişeleriniz varsa, yeni nesil tedavi yöntemleri tüm problemlerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Diş tedavi yöntemi fiyatları için aralıklara bakarsak:

1. All On Four Fiyatları

All On Four implant tekniği, aşırı kemik kaybından dolayı protez kullanamayanlara, tamamen dişsiz olan kişilere ve implant yaptırmak isteyen ancak gerekli kemik yapısına sahip olmayan hastalara uygulanmaktadır. All on four fiyatları; tedavinin özel klinik ya da hastane ortamında yapılmasına, ekipman kalitesine ve tedavi planına göre belirlenmektedir.

2. Cad Cam Fiyatları

Dişler Cad Cam yöntemiyle bilgisayar destekli olarak tasarlanabilir ve üretilebilir. Bu nedenle cad cam fiyatları diğer protez, kron, lamina ve dolgu fiyatlarına göre yüksektir. Cad cam uygulama maliyetleri hazırlanacak diş sayısına, kullanılacak malzemeye, diğer diş tedavilerine ihtiyaç duyulup duyulmamasına göre belirlenmektedir. Diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

[widget-87]

3. Dijital Anestezi Fiyatları

Diş etinin özel bir jel ile uyuşturulması tekniği olan dijital anestezi, ağrısız bir işlemdir ve hastanın doku duyarlılığı ile ağrı eşiğine göre belirlenir. Dijital anestezi fiyatları; tedavinin özel klinik ya da hastane ortamında yapılmasına, ekipman kalitesine ve tedavi planına göre değişkenlik göstermektedir. Diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

4. Lazerli Diş Tedavisi Fiyatları

Gelişen teknolojiyle birlikte pek çok hastalıkta kullanılabilen lazer uygulamasıyla tedavilerde çok kısa zamanda başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Lazerli diş tedavisi fiyatları; kullanılan teknolojinin kalitesine, hangi diş tedavisinde lazer kullanılacağına, hastanın beklentilerine ve tedavi planına göre şekillenmektedir. Diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

5. Fiber Post Fiyatları

Fiber post uygulamasıyla diş kökünün güçlendirilmesi amaçlanır, madde kayıplarından kaynaklanan diş kırılmalarının ve kayıplarının önüne geçilir. Fiber post fiyatları; kanal tedavisinin kapsamına, diğer tedavilerin gerekli olup olmadığına, kullanılacak teknolojinin ne kadar yeni olduğuna ve beklentilere göre belirlenmektedir. Diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

6. Apikal Rezeksiyon Fiyatları

Apikal rezeksiyon, inatçı kök apselerinde diş köküne dışarıdan yapılan tedavi müdahalesidir. Kanal tedavisinin yetersiz kaldığı durumlarda yapılan apikal rezeksiyon fiyatları ise hastaya uygulanacak genel tedavi planına ve ekipman teknolojisine göre değişmektedir. Tedavi fiyatları her hasta için özel olarak belirlenecektir. Diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Diş tedavi yöntemi fiyatları all on four, cad cam, dijital anestezi, fiber post, apikal rezeksiyon uygulamalarının hangisinin kullanılacağına göre kişiye özel olarak ücretlendirilmektedir. İlk randevuda hekiminiz diş tedavi yöntemi fiyatları hakkında detaylı bilgi verecektir.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173