Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Protezi Fiyatları

Diş Protezi Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Tekli ve çoklu diş restorasyonuna imkan veren, çiğneme ve konuşma fonksiyonlarınızı geri kazandıran, yıllarca aynı performansta kullanılan diş protezleri, kişinin kaybettiği özgüvenini geri kazandırmaktadır. Diş protezi tedavi fiyatları ise uygulamanın sabit ya da hareketli olup olmamasına, uygulanacak diş sayısına ve ihtiyaç duyulan diğer tedavi yöntemlerine göre belirlenecektir.

Diş protezi fiyatı her şehirde ve hastane ile özel kliniklerde farklı rakamlarla karşınıza çıkabilir. Bu nedenle diş protez fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için diş hekiminizle görüşmelisiniz.

1. Hareketli Diş Protezi Fiyatları

Kısmi ya da tam diş eksikleriniz estetik kaygılarınızı giderecek olan hareketli diş protezi tedavileri son yıllarda daha doğal görünüme kavuşturulmuştur. Hareketli protez fiyatları, total ya da parsiyel uygulanmasına, çene kemiklerinin herhangi bir tedaviye ihtiyacı olup olmamasına, çürük ve diş çekimi işlemlerinin yapılıp yapılmayacağına göre belirlenmektedir. Diş protez fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

2. Sabit Diş Protezi Fiyatları

Kısmi ve tüm diş eksikliklerinde, aralıklı diş dizilimi olan vakalarda rahatlıkla uygulanan sabit diş protezi fiyatları da diğer protez tedavilerinde olduğu gibi uygulama yapılacak diş sayısına, kullanılacak malzemenin kalitesine, hastanın beklentilerine bağlı olarak yapılan diş tasarımlarına göre belirlenmektedir. Diş protezi fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

[widget-87]

3. İmplant Üstü Diş Protezi Fiyatları

Bakımı ve kullanımı kolay, doğal dişe en yakın alternatif olan implant üstü diş protezleri diğer protezlere göre daha maliyetli olabilir. Kemik dokusunun erimesini engelleyen, hiç dişi olmayan hastalara dahi uygulanan, yıllarca aynı performansta kullanılan implant üstü diş protezi fiyatları size özel belirlenmektedir. Diş protez fiyatları hakkında diş hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Diş protezi fiyatları yapılacak muayene sonrası ortaya çıkacağı için her hastanın öncelikli olarak doktoruyla iletişime geçmesi önemlidir. Özel kliniklerde ve hastanelerde karşılaşılacak diş protez fiyatları birbirinden farklı olacaktır. Hareketli protez fiyatları, sabit protez fiyatları ve implant üstü protez fiyatları hakkında bilgi almak için protetik diş hekimlerimize ulaşmalısınız.

[widget-141]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173