Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Yetişkinlere Özel Diş Tedavileri

Güzel Bir Gülümseme İçin Hiçbir Zaman Geç Değil!

Hepimiz dikkat çeken ve parlayan bir gülümsememiz olsun isteriz ancak ağız ve diş sağlığımıza yeterince özen göstermeyiz. İş yaşamında, sosyal hayatımızda ve pskolojik anlamda dişlerimizin görünümü ve ağız sağlığımızın bizi ne kadar etkilediğini göz ardı ederiz. Ancak çapraşık dişlerimizle gülmekten çekinir, kurtulamadığımız ağız kokusu nedeniyle konuşmaya bile utanabiliriz. Ancak yetişkinlere özel diş tedavileri dahilinde bu sorunların hepsinin çözümü var. Özellikle estetik diş tedavileri sayesinde yetişkinler için mükemmel gülüşler tasarlanıyor.

İş yaşamında bir adım daha önde olmanızı sağlayacak, sosyal fobilerinizden sizi kurtaracak, özgürce gülmenize olanak tanıyan yetişkinlere özel diş tedavileri sayesinde hayata geç kalmadan gülüşünüzü güzelleştirebilirsiniz.

1. Estetik Diş Tedavileri

Yetişkinlere özel diş tedavileri arasında son yıllarda en çok ilgi gören estetik diş tedavileridir. Sararmış dişlerinden ya da gülüşünden memnun olmayanlar soluğu estetik diş hekimlerinin kliniklerinde alıyorlar. Gülüş tasarımı ve diş beyazlatma gibi uygulamalarla daha güzel dişlere sahip oluyorlar. Porselen diş kaplamaları da bembeyaz dişlere sahip olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yetişkin diş tedavileri arasında yer alıyor.

2. Dental SPA

Kurumsal hayatta dikkatleri üzerine toplamak isteyen ve kişisel bakımına özen gösterenler için Dental SPA çözümleri sunuluyor. Yetişkin diş tedavileri arasında yer alan dental SPA uygulamalarında diş taşları temizleniyor, ağza ferah bir nefes kazandırılıyor. Yetişkinlere özel diş tedavileri; yöneticiler, pazarlama uzmanları, IK çalışanları ve eğitmenler tarafından özellikle tercih ediliyor.

[widget-87]

3. Diş Eti Hastalığı Tedavileri

Yetişkin diş tedavisi olarak diş etleri için bakım uygulamaları da yapılıyor. Kırmızı ve şiş diş etleri, tat bozuklukları ya da sallanan dişlerin kişinin sosyal hayatını etkilememesi için kalıcı çözümler sunuluyor. Yetişkinlere özel diş tedavileri ile ağız kokusu yüzünden stres ve özgüven problemleri yaşayan kişiler bu sorundan kurtarılıyor.

4. Ortodonti Tedavisi

Güzel bir gülümseme için istenen yaşta ortodonti tedavisi uygulanabilir. Sürekli insanlarla iletişim halinde olması gereken yetişkinlerin de mutlaka ortodonti tedavileriyle dişlerindeki çapraşıklık sorunundan kurtulması gerekir. Yetişkin ortodontisi sanıldığı kadar zor bir işlem olmamakta, kişinin gülüşünü daha sağlıklı ve dikkat çekici hale getirmektedir.

5. Dolgu Tedavileri

Yetişkinler için diş tedavisi uygulamalarından biri de dolgudur. Son yıllarda geliştirilen teknolojiyle birlikte doğal diş rengine uygun dolgular yapılmakta ve yıllarca aynı performansta kullanılmaktadır.

Eksik dişleri ile sorunu olan herkesin mutlaka yetişkinlere özel dolgu tedavileri ile görüntüsünü değiştirmesi gerekir.

6. Kanal Tedavisi

Yetişkin diş tedavisi, olası diş sorunlarının önüne geçmesinin yanında yıllardır var olan sorunlardan kişiyi kurtarır. Kanal tedavisi de bunlardan biri olarak diş kökleri zayıflayan ve düşme tehlikesi içinde olan kişilere uygulanır.

Yetişkinler için diş tedavisi olan kanal tedavileri ile dişlerin kaybedilmesi engellenir ve sağlıklı formuna kavuşturulur.

7. İmplant Tedavisi

Yetişkinlere özel diş tedavileri kısmi ya da tam diş eksikleri için uygulanan implant yöntemini de kapsamaktadır. Eksik dişleri yüzünden gülmekten çekinenlere genellikle implant tedavisi önerilir.

Doğal dişlere en yakın formda üretilen implantlarla birlikte kişinin estetik kaygıları ortadan kaldırılır.

Yetişkin diş tedavileri; sürekli insanlarla iletişim halinde olmayı gerektiren işlerde çalışanlar ya da görünümünü beğenmeyenler için son derece estetik uygulamaları kapsamaktadır. Gülüş tasarımından diş kristaline kadar farklı seçeneklerle kişilerin beklentilerini karşılayacak yetişkin diş tedavileri yapılır. Siz de iş yaşamında bir adım önde olmak, gülüşünüzle insanları etkilemek, sosyal hayatınızda dikkat çekmek ve beğenilen biri olmak istiyorsanız yetişkinlere özel diş tedavileri ile ilk adımı atın!

[widget-142]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173