Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Diş Kliniklerimiz - Avrupa ve Anadolu Yakası Popüler Diş Kliniği Merkezlerimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası diş kliniklerimizle sizlere ağız ve diş sağlığı çözümleri sunuyor, sağlıklı ve mutlu bir gülümsemeye kavuşmanızı sağlıyoruz. Bizi ziyaret edin, hekimlerimizle tanışın...

Diş Asistanınıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Popüler Dent diş kliniğinde sorununuza en uygun çözümü bulmak ve tedavi olmak oldukça kolay. Diş hekimi randevusu için tedavi planlama asistanlarımızla telefon, whatsapp ve e-mail bilgilerimizden yararlanarak iletişime geçebilirsiniz. Diş hekiminize sorununuzu anlatarak gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra doktorunuzun uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Popüler Dent olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekimi tarafından yapılacak teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için Popüler Dent diş hekimi asistanlarımıza ulaşabilir, diş hekimi ücretleri ve tedaviler hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Popüler Dent'te çocuk, yetişkin, koruyucu ve düzeltici ortodontik tedaviler, gülüş tasarımı, lamina, porselen ve zirkonyum diş kaplamaları, diş beyazlatma, diş kristali, bonding estetiği uygulamaları, diş implantı, kanal tedavisi, diş dolgusu, diş protezi gibi 48 uzmanlık alanında pediatrik diş hekimliği ve dental SPA tedavi hizmetleri uzman diş hekimleri tarafından verilmektedir.

Online Diş Sağlığı Testleri

online diş sağlığı testleri
Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173