Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dolgularınız Dayanıksız Mı? Güçlü Dolgular İçin Ne Yapmalısınız?

Modern Dolgu Tedavileriyle Yıllarca Aynı Dolguları Kullanacaksınız!

Dolgularınız dayanıksız mı? Zamanla dişlerin kırılması, yaşa bağlı olarak madde kayıpları ve diş yüzeylerinde aşınma meydana gelebilir. Dişlerde oluşan boşluklar, sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu sorunların en hızlı çözümü diş dolgusu tedavileridir.

Doğal dişlerin formuna ve fonksiyonuna sahip diş dolgusu; çürümüş, kırılmış ve aşınmış dişlerde, renkleşmiş dişlerin görünümünü düzeltmek, dişler arasındaki boşlukları kapatmak, dişlerin şeklini ve rengini değiştirmek; estetik kaygısı güdülen tedavilerde ise dişlere işlevinin kazandırılması ve gülüş tasarımı yapmak amacıyla kullanılır. Diş dolgusu gülerken dişlerini gizlemek zorunda kalan, özgüveni zedelenen kişiler için en doğru çözümlerdir.

Diş dolgusu nasıl yapılır, estetik diş dolguları için maliyet nasıldır, kompozit dolgu tedavisi nasıl yapılır, yakından bakalım.

 

Diş Kırıklarına ve Aşınmalarına Karşı Estetik Diş Dolgusu!

Siyah diş dolgusu estetik olmayan görüntüsünden rahatsız olan ya da dayanıksız diş dolgusu yüzünden sürekli tedavi parası harcayanlar için son yıllarda geliştirilen lazerle dolgu tedavisi işlemlerinden yararlanılabilir. Lazer teknolojisinin diş dolgularını daha güçlü hale getirmesiyle birlikte diş dolgusu yıllarca aynı performansta kullanılabilir.

Sosyal ve mesleki hayatta kişinin yaşadığı kaygıları ortadan kaldıran diş dolgusu türleri arasından en çok tercih edilenler; kompozit ve porselen dolgulardır. Diş boşluklarını kapatan dolguların sadece işlevselliği değil estetik olması da önemlidir. Bu nedenle diş rengine uyumlu, dolgu yokmuş hissi uyandıran estetik diş dolgusu tedavisi herkes için uygundur.

[widget-87]

Hayatınıza Sağlıklı Dişlerle Devam Edin!

Tamamıyla hastanın kendi dişleri ile aynı renkte hazırlanan porselen diş dolgusu gözle ayırt edilemeyecek kadar doğaldır. Hasta adeta dişinde hiç dolgu yokmuş gibi uzun yıllar bu sağlıklı ve estetik dolgulu dişlerini kullanır. Pratik ve hızlı bir şekilde uygulanan estetik diş dolgusu ani diş kırıklarına karşı en iyi çözümdür.

Diş eti uyumunun fazla olması, uzun ömürlü olması ve renkli gıda tüketiminden en az şekilde etkilenmesi de kişinin estetik kaygılarını ortadan kaldırır. Sağlıklı diş görünümünün yanında daha başarılı bir kariyer ve sosyal ilişkiler de beraberinde gelir. Kişinin aynalarla barışmasını sağlayan estetik diş dolguları, etkileyici bir görünüm ve doğal gülüş kazandırmasıyla kişinin kendini daha çok sevmesine yardımcı olur.

Siz de doğal dişlerinize en yakın görünümü istiyorsanız estetik dolgu tedavilerinden yararlanabilirsiniz. Diş dolgusu yöntemleriyle yıllarca sağlam dişlerin konforunu yaşarsınız.

[widget-142]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173