Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Hekimi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yaşam Standartlarınızı Yükseltmek İçin Doğru Diş Hekimi Seçin! Diş Hekimi Seçerken Dikkat Edilecekler!

Dişlerimiz vücudumuzdaki en önemli yapılardan biridir. Eğer dişlerimize olması gerektiği kadar iyi bakmazsak diş sağlığımız bozulabilir. Bu gibi bir durumda da yolumuz diş hekimlerine düşer elbette. Sadece diş sağlığı sorunlarında değil estetik kaygılar için de diş hekimi desteği alırız. Çocukluk döneminde ve erken teşhis edildiğinde daha hızlı çözülebilen diş problemleri, ileri yaşlarda zorlu tedavilerle karşılaşmamıza neden olabilir. Dolayısıyla ne kadar sık diş hekimine gidersek o kadar avantajlı oluruz.

Peki hangi diş hekimine gideceğiz? Doğru diş hekimi nasıl seçilir? Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler neler? Başarılı bir diş hekiminde hangi özellikler olmalı? Bu soruların ayrıntılı cevaplarını inceleyelim.

Deneyim ve Uzmanlık

Diş hekimi seçerken ilk olarak mesleğindeki deneyimi ve uzmanlığına dikkat etmelisiniz. Kaç senedir alanında hizmet veriyor, uzmanlığını almış mı, deneyimleri nelerdir, sormanız gerek. Seçeceğiniz doktorun mesleki eğitimini ve üye olduğu dernekleri araştırabilirsiniz. Kendisine ya da asistanlarına kaç yıldır bu işi yaptığını sorabilirsiniz.

Popüler Dent olarak diş hekimi seçerken hastalarımızın değer verdiği bu hususa dikkat etmekteyiz. Diş hekimi kadromuzun Türkiye’nin en iyi diş hekimliği fakültelerinden mezun, uzmanlık eğitimlerini başarıyla tamamlayan, yurtiçi ve yurtdışı birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar yapmış, uluslararası dergilerde bilimsel makaleleri yayımlanmış, aldıkları yoğun klinik eğitimlerle hastalarına hızlı ve etkin çözümler sunan isimlerden oluşmasına dikkat ediyoruz.

Tavsiye ve Görüşler

Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler arasında bir diğer husus da diş doktorunuzun hastaları tarafından ne kadar tavsiye edildiğidir. Google arama motoru üzerinden İstanbul diş hekimi ya da en iyi diş doktoru sorguları yaparak hastaların tavsiye ettikleri diş hekimlerine ulaşabilir, yorumlarını okuyabilirsiniz. Diş doktoru seçmek isteyenler mutlaka doktor sitelerine, Google sayfalarına, kliniklerin web sitelerine girerek diş hekimi yorumlarına göz atmalı.

Kullandığı Yöntemler ve Tedavi Şekli

Diş hekimi nasıl seçilir diyorsanız mutlaka diş doktorunuzun hangi yöntemlerle tedavi uyguladığını sorun. Yıllar öncesinde kalmış yöntemlerle tedavi uygulayan, sorunuza yüzeysel bir şekilde bakan, ağız sağlığınızı tam olarak koruyamayacağını düşündüğünüz diş hekimlerinden yardım almayın.

Popüler Dent olarak geliştirilmiş erken tanı ve tedavi yöntemlerimizle diş sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Kişiye özel tedavi hizmetimiz, basit ve cerrahi uygulamaları kapsıyor, çene ve kemik yapınıza zarar vermeden sağlıksız dişlerinizin yarattığı fiziksel ve sosyal sorunlar ortadan kaldırılıyor. Diş doktoru kadromuz bireyselleştirilmiş çözümler sunuyor. Yeni nesil yöntemler, güvenilir prime care uygulamalarımızla diş sağlığınızı güvende tutuyoruz. Bakırköy diş doktoru ekibimiz minimum ağrı ve acı düzeyinde uygulanan tedavilerde, son teknolojik ekipmanlar kullanıyor. Sistematik ve entegre bir diş hekimi kadrosu olarak hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz.

Yeniliklerin Takibi ve Aldığı Eğitimler

Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler arasında diş hekiminin kendini ne düzeyde geliştirdiği ve yenilikleri takip edip etmediği de yer alır. Diş doktoru, yeniliklere açık ve yenilikleri tedavilerine uygulayan biri olmalıdır. Tıpta diş hekimliği ile ilgili yenilikleri takip etmeli, bunları kliniğine uyarlamalıdır. Aynı zamanda kendini de geliştirmeli, diş hekimliğiyle ilgili eğitimler alarak alanındaki yetkinliğini arttırmalıdır.

v olarak bu alandaki hassasiyetimizle teknolojik gelişmelerin tamamını takip ediyor ve kliniğimizde kullanıyoruz. Hastalarımıza yüksek konforlu, acısız ve ağrısız hizmet sunmak için kendimizi geliştiriyoruz. Diş hekimi seçerken hastalarımızda güven oluşturacak teknolojilerin yanında kendini geliştiren bir kadroyla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Hastayla Olan İletişim

Diş hekimi seçimi için en önemli etkenlerden biri hasta ve doktor iletişimidir. Hastası ile sağlıklı ilişkiler kurabilen, hastasının sorununu ve beklentisini doğru anlayan, yol gösterebilen diş hekimleri daha çok tercih edilir. Dolayısıyla Popüler Dent olarak hastayla olan iletişimimize dikkat ediyor, onların kendilerini rahat ifade etmesini sağlıyoruz. Unutmayın, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamayan bir hekimden iyi bir hizmet alamazsınız. Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler arasında en önemli olan diş hekiminizle iyi anlaşabiliyor olmanız. 

Aynı Gün Teşhis ve Tedavi

Diş hekimi nasıl seçilir diyenler için bir diğer öneri de aynı gün tedaviye başlayıp başlayamayacağınızdır. Bazı diş sağlığı problemlerinde hastanın tedaviye hazırlanması gerekir ancak bazılarında aynı gün müdahale gerektirir. Diş hekiminiz tedavinizi geciktiriyor ya da uzatıyorsa bu durumda yanlış bir tercih yapmışsınız demektir. Popüler Dent olarak ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Aynı gün tedavi sunarak sorunlarınızı hızla çözmeye gayret ediyoruz.

[widget-87]

Randevu Telafi Avantajı

Diş doktoru seçerken kaçırdığınız randevuları telafi edip edemeyeceğinize de dikkat edin. Örneğin; ortodonti randevunuzu kaçırdınız ancak hekiminiz size bir sonraki ay randevu veriyorsa bu durum tedavinizi olumsuz etkileyecektir. İş ahlakı olan, sizin için uygun bir zaman yaratmaya çalışan diş hekimlerinden hizmet almalısınız.

Düzenli Kontroller

En iyi diş hekimi, size değer veren diş hekimidir. Tedavi sırasında ve sonrasında düzenli kontrollerle dişlerinizin gelişimini ve durumunu takip eden diş hekimlerinden hizmet alın. Popüler Dent olarak sadece tedavi sırasında değil sonrasında da sağlığınızı korumaya devam ettiğimizi unutmayın. Tedavilerinizin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrollerinizi planlayarak yaşam standardınızı arttırıyoruz.

Online Destek ve Yardım

Diş hekimi seçerken her türlü sorununuzda yanınızda olacak bir hekim seçmelisiniz. Ani diş kırıkları ya da kayıpları, ağrı ve şişlik durumu ya da soracağınız bir soru için bile diş hekiminize ulaşabilmelisiniz. Diş hekiminize ulaşamasanız dahi asistanları ya da klinik görevlileri sizle ilgilenmeli.

Ödeme Çözümleri ve Doktor Fiyatları

Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler arasında elbette tedavi ücretlerinin ekonomik olması da yer alır. Ancak ucuza alacağınız bir hizmetin sizi mutsuz edebileceğini unutmayın. Bu nedenle diş hekimi seçerken fiyatından önce diş hekiminin uzmanlığına bakın. Yine de tedavi ücretlerinde size kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajı sunmasına da dikkat edin.

Popüler Dent olarak tedavi fiyatlarımızı kişiye öze belirliyoruz. Doğru bir tedavi ücreti için hastamızı muayene ederek tedavi planını çıkarıyoruz. Popüler Dent olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik, hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktır.

İlk İzlenim Kararınızı Belirler! Diş Hekimi Seçerken Uyarılarımızı Dikkate Alın!

Diş hekimi seçerken ilk izlenim kararınızda etkili olacaktır. Sizi güler yüzle karşılayan, sorunuzu dikkatle dinleyen, beklentilerinizi soran, alanında uzman ve tanınan, iş ahlakına sahip, memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutan, hastalarının tavsiye ettiği, klinik anlamda geniş teknolojilere sahip olan, yerinde ve hızlı tedaviler uygulayan diş hekimlerini tercih edin.

Diş hekimi seçerken dikkat edilecekler açısından en önemlileri söyledik. Diş hekimlerimizle tanışmak, tedavilerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sizleri kliniğimize bekleriz. Popüler Dent olarak önceliğimiz sağlığınız…

[widget-142]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173