Daha Çok Gülümsemek İçin Bizi Arayın! 444 81 73
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İyi Bir Diş Kliniğinin Sahip Olması Gereken Kriterler

Diş Kliniği Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Diş kliniği ve diş hekimi seçmek zordur. Hemen her cadde ve sokakta diş kliniği ya da diş hekimine rastlamak mümkün. Diş kliniği seçerken sağlığınızı ödeyeceğiniz ücretten ön planda tutmanız gerektiği için belli başlı kriterleri göz önüne almalısınız.

Uzman ve deneyimli hekimlerden klinik teknolojilerine, hasta yorumlarından ekibin iletişim kabiliyetine kadar dikkat edeceğiniz bu hususlar sayesinde tedavinizden memnun kalabilirsiniz. Diş kliniği seçerken dikkat edilecekler, diş kliniğinin sahip olması gereken özellikler hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Alanında Uzman Hekimler

Diş kliniği seçerken dikkat edilecekler arasında diş hekimlerinin uzmanlığı yer alır. Tercih edeceğiniz diş kliniği için olarak hekimlerinin deneyimine ve alanlarındaki çalışmalarına göz atın. Hasta yorumlarını inceleyin, kaç yıldır hizmet verdiklerini öğrenin. Popüler Dent olarak hekim deneyimini en önemli sıraya alıyor, Türkiye’nin en iyi diş hekimliği fakültelerinden mezun, uzmanlık eğitimlerini başarıyla tamamlayan, yurtiçi ve yurtdışı birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar yapmış, uluslararası dergilerde bilimsel makaleleri yayımlanmış, aldıkları yoğun klinik eğitimlerle hastalarına hızlı ve etkin çözümler sunan diş kliniği kadromuzla sizlere hizmet veriyoruz. Bizi yakından tanımak için ziyaretimize gelebilirsiniz.

Premium Bakım Servisleri

Diş kliniği seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da kliniğin sahip olduğu imkanlar. Tek odalı bir yere de diş kliniği diyen doktorlar olduğu için hizmet alacağınız yeri önceden görmenizde fayda var. İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak premium bakım servislerimiz ve alanında uzman ekibimizle en iyi hizmeti sağlıyoruz. Ortodonti, implant, diş eti hastalıkları ve estetik diş hekimliği başta olmak üzere her uzmanlık branşına ayrı olarak yer açtığımız bakım servislerimizle konforunuzu düşünüyoruz.

Teknolojik Tedavi Ekipmanları

Diş kliniği seçerken sahip olunan ekipmanlara da mutlaka dikkat edin. En iyi diş kliniği, sürekli ekipmanlarını güncelleyen ve teknolojisini geliştiren kliniktir. İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak bu alanda da hasta memnuniyeti için en güncel teknolojileri kliniğimizde kullanıyoruz. Tanı teknolojilerinden tedavi ekipmanlarına kadar kliniğimizdeki her araç ve gerecin güncel olmasını sağlıyoruz.

İletişimi Güçlü Bir Kadro

Diş kliniği seçmek zor olsa da ilk dikkat etmeniz gerekenlerden biri diş kliniğinin kadrosu olmalı. İletişim kuramadığınız, sizi dinlemeyen bir klinik kadrosundan uzak durun İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak bu anlamda ekibimizi özenle seçiyoruz. Hasta danışmanlarımızın deneyimli olmasına dikkat ediyor, güler yüzlü olmayan bir personeli bünyemizde bulundurmuyoruz. 

Etkili ve Hızlı Tedavi Yöntemleri

Diş kliniği seçerken diş hekiminizin hangi yöntemlerle tedavi uyguladığını sorun. Yıllar öncesinde kalmış yöntemlerle tedavi uygulayan, sorunuza yüzeysel bir şekilde bakan, ağız sağlığınızı tam olarak koruyamayacağını düşündüğünüz diş kliniklerinden yardım almayın.

İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak geliştirilmiş erken tanı ve tedavi yöntemlerimizle diş sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Kişiye özel tedavi hizmetimiz, basit ve cerrahi uygulamaları kapsıyor, çene ve kemik yapınıza zarar vermeden sağlıksız dişlerinizin yarattığı fiziksel ve sosyal sorunlar ortadan kaldırılıyor. Diş doktoru kadromuz bireyselleştirilmiş çözümler sunuyor. Yeni nesil yöntemler, güvenilir prime care uygulamalarımızla diş sağlığınızı güvende tutuyoruz. Bakırköy diş doktoru ekibimiz minimum ağrı ve acı düzeyinde uygulanan tedavilerde, son teknolojik ekipmanlar kullanıyor. Sistematik ve entegre bir diş hekimi kadrosu olarak hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz.

Kişiye Özel Çözümler

Diş klinikleri sürümden kazanma mantığıyla hastasına özel özen göstermeyebiliyor. Her hastasına benzer uygulamalarla sorunun kaynağına inmeden yüzeysel çözümler sunabiliyor. Bu konuda da dikkat etmeli ve birkaç klinikle görüşerek tedavileri hakkında bilgi almalısınız. İstanbul diş kliniği Popüler Dent bu alanda da hasta memnuniyeti kapsamında tamamen kişiye özel çözümler sunarak her hastamızın doğru tedaviyi almasını sağlıyoruz.

[widget-87]

Merkezi Lokasyon

Diş kliniği seçerken mutlaka merkezi lokasyonda bir klinik tercih etmelisiniz. Randevularınıza geç kalacağınız ya da mesafe nedeniyle randevunuzu erteleyeceğiniz bir kliniği seçmeyin. İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak şehrin merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin yer aldığı Bakırköy’de sizlere hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Turizmi

Diş kliniği seçerken sağlık turizmi yapanları ilk sıraya alın. Çünkü bu klinikler hastalarına daha kaliteli hizmet sunar, yurt dışındaki imajlarını güçlendirmek için daha büyük yatırımlar yaparlar. Klinikleri daha geniş, teknolojileri yeni, doktorları ünlü olur.

İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 81 ilinden ve dünya genelinde 15000’den fazla hastanın mutlu gülümsemesini sağladık. Donanımlı kliniğimiz, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımızla yurtiçi ve yurt dışı hastalarımız için ana dillerinde hizmet veriyoruz. İstanbul diş kliniği Popüler Dent ekibimizle tüm misafir ve hastalarımızın konforunu benzersiz prosedürler ile takip ederek memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutacak yatırımları, personel ve alt yapıyı oluşturuyoruz.

İstanbul Diş Kliniği Popüler Dent İle Tanışın!

İstanbul’daki diş klinikleri arasında yer alan İstanbul diş kliniği Popüler Dent ekibimiz hem hastaları hem de çalışma partnerleri tarafından tavsiye ediliyor. Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulan diş kliniğimizde amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sağlamaktır.

İstanbul diş kliniği Popüler Dent olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımıza ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunmaktayız. İstanbul'da size değer verecek bir diş kliniği arıyorsanız gelin, tanışalım.

[widget-142]

Yorum Yap

Telefon 444 81 73
Randevu Al
Randevu Al 444 8 173